party

Rádio_FM Night

Nevynechaj poslednú klubovú noc v spoločnosti nášho obľúbeného Radio_FM pred letnou prestávkou, tentokrát s legendárnym obsadením. Pod jednou strechou sa tešíš na DJskú legendu a priekopníka techna na Slovensku Tokyho a zástupcov špičky slovenskej drum&bass scény Galaghera a Lixxa.
Táto akcia sa konala v minulosti

Toky
(Antidandruff, SK) Juraj Tokár je legendárny DJ a producent, ktorý je považovaný za otca slovenskej techno scény. Toky, známy aj ako Rumenige, pôsobí na scéne od roku 1992. Jedno z prvých jeho hosťovaní v slovenskom éteri bolo v relácii Crystal House na bývalej stanici Radio Ragtime, neskôr mal aj vlastnú reláciu už v neexistujúcom rádiu RMC. Svoje produkcie vydáva na prestížnych svetových labeloch. Ako DJ pochodil kus sveta, navštívil krajiny ako Nemecko, Francúzsko, Rusko, Rakúsko, Švajčiarsko, Holandsko a kopu ďalších a má za sebou hranie so svetovo najlepšími DJmi, napr: Surgeon, Takaaki Itoh, Umek, L.Slater, M.Carola, Geatek, A.Beyer, Hardcell, Space DJz, Advent, Inigo Kennedy, James Ruskin či Funk D Void. Taktiež bol dlho rezidentom vychyteného bratislavského undergroundového Učka (Subclub).

Galagha
Galagha je jedným z otcov slovenskej drum&bass scény, vďaka ktorému boli parkety pravidelne rozbíjané už od 90. rokov a to nielen na Slovensku, ale i v zahraničí. V súčasnosti môžete Galaghera počuť aj za mikrofónom Rádia_FM v dennom vysielaní či v autorskej relácii Scena_FM, ktorú každý piatok vysiela spolu s Yankom Kralom.

Lixx
drum&bass fanatik a DJ, ktorý pôsobí na slovenskej scéne už skoro 20 rokov. Jeho záber je široký - od soulful drum&bassu cez liquidfunk a poriadne deepové rollery až po "heart-touching" elektroniku. Poznať ho môžete aj ako autora a moderátora pravidelnej relácie SIGNAII_FM na Rádiu_FM a rovnomennej klubovej noci. Stojí tiež za projektom Basshaze. Lixx je držiteľom niekoľkých DJ titulov doma aj v zahraničí, v roku 2012 sa mu podarilo získať aj prvé miesto na DJ competition prestížneho festivalu Sun&Bass na Sardínii.

FB event

------

Vstup: 6€
18+