koncert
festival

Sharpe 2023

Priestory bratislavskej Novej Cvernovky v apríli opäť ožijú hudobným festivalom a konferenciou. Sharpe prinesie prehliadku kvalitnej a progresívnej súčasnej hudobnej tvorby zo Slovenska aj zahraničia, v spojení s konferenciou pre hudobných profesionálov.

odporúčame!
20.04.2023, Št - 22.04.2023, So

Koncerty v ateliéroch, kabinete či na dvore bývalej školy. V ikonických priestoroch bratislavskej Novej Cvernovky sa v apríli uskutoční už šiesty ročník hudobného festivalu a konferencie Sharpe.

Okrem mladých hudobných talentov z celej Európy organizátori opäť pozvali aj mnohých hudobných odborníkov. Sharpe tak vytvára na Slovensku priestor na prezentáciu hudby nielen fanúšikom, ale aj odbornej verejnosti a promotérom z celého sveta.

Vstupenky

    

 

Od iných hudobných podujatí sa odlišuje Sharpe jeho víziou prispieť ku kvalite domácej hudobnej infraštruktúry, podporovaním vzdelávania, rozvoja a spolupráce. Organizátori túto víziu napĺňajú prostredníctvom konferencie, ktorá je neoddeliteľnou súčasťou festivalu.

Sharpe tak vytvára priestor na odborné diskusie, workshopy a oficiálne aj neoficiálne stretnutia medzi interpretmi, hudobnými odborníkmi a fanúšikmi.

Okrem oznámenia noviniek spustil SHARPE aj predpredaj vstupeniek na ročník 2023 v dvoch variáciách. Festival pass na hudobnú časť sa začína predávať za 29 € (early bird). Pro Pass, ktorý umožňuje vstup na celý festival, teda hudobnú časť aj konferenciu, stojí 59 €. 

Odporúčame

film

Zošalieť

Št 13.4.2023 / Kino Nostalgia
odporúčame!
divadlo

Muži sa minuli (Dáša, Rút & Sisa)

Čierna komédia o manželstve. V hre je všeličo naopak – Viktor Horján, Martin Meľo a Martin Hronský hrajú tri ženy a všetkých...Viac
Ne 2.4.2023 / GUnaGU
odporúčame!
výstava

Straty a nálezy

Pozývame na otvorenie novej výstavy Straty a nálezy, ktorá sa z dramaturgie schaubmarovských titulov tak trochu vymyká.Viac
5.11.2022 - 30.4.2023 / Schaubmarov mlyn v Pezinku
odporúčame!
divadlo

Horror Show

So 15.4.2023 / Red Cat Cabaret Club
odporúčame!