Ochrana súkromia

Zásady ochrany súkromných dát a podmienky používania webových stránok Citylife a Kidstown.

Ako prevádzkovatelia Citylife aj Kidstown sme vždy dbali na to aby tieto weby bolo možné používať bez registrácie a nutnosti poskytovať súkromné dáta. Je to užívateľsky prívetivejšie, jednoduchšie a nemáme radi big brother prístup.

Niektoré služby ale bez súkromných dát proste nefungujú, napríklad Vám ťažko pošleme newsletter (obežník), keď nevieme Váš email.

A potom sú tu ešte webové štatistiky, ktoré nám hovoria, čo robíme dobre a kde márnime čas a energiu. Tieto dáta sú anonymné, na ich základe Vás identifikovať nevieme.

Žiadne dáta neposkytujeme tretím stranám, neobchodujeme s nimi ani nič podobné.

Zákony a GDPR (záväzné nariadenie EU, účinné od mája 2018) nám kážu, aby sme presne uviedli, aké dáta zbierame a prečo, čo robíme s neanonymnýni dátami a aké máte práva. Neprávnickou rečou. Tak nech sa páči.

Osobné (neanonymné) dáta:

Sú to dáta, prostredníctvom, ktorých Vás môžeme identifikovať. V prípade emailu to nie je úplne pravda, lebo napr. jozko123@gmail.com nám nepovie absolútne nič. Väčšinou ale povie.

Newsletter (obežník):

Posielame raz týždenne, vynímočne dva krát. Zbierame email, pretože bez neho nie je kam newsletter poslať.

Vaše práva:
- prihlásiť sa - tým, že nám poskytnete Váš email súhlasíte so jeho spracovaním
- odhlásiť sa - keď sa odhlásite, Váš email vymažeme z databázy
- požiadať o dáta, ktoré o vás máme - napíšte nám
- právo “byť zabudnutý” - stačí sa odhlásiť

Súťaže:

Z času na čas vyhlasujeme súťaže pre užívateľov prihlásených v newslettri. Spravidla ide o voľné vstupy na podujatia. Na to, aby ste sa mohli zúčastniť, musíte byť prihlásení v newslettri a to sa dá spraviť rovno pri zúčastnení sa súťaže. Tu zbierame e-mail, pretože inak Vám nevieme oznámiť, ak ste vyhrali a zároveň posielame newsletter, z ktorého sa môžete odhlásiť. Zbierame aj meno a priezvisko, pretože toto musíme poskytnúť organizátorom, inak Vás nemajú možnosť identifikovať ako výhercu. Zúčastnením v súťaži súhlasíte so spracovaním Vášho emailu, mena a priezviska a poskytnutím mena a priezviska organizátorovi.

Vaše práva:
- zúčastniť sa súťaže - tým, že ste odberateľ newslettra a poskytnete nám meno a priezvisko
- nezúčastniť sa súťaže
- požiadať o dáta, ktoré o vás máme - napíšte nám
- právo “zabudnutia” - sa deje automaticky, po vylosovaní výhercovi posielame email, ostatné mená zmažeme, z newslettra sa môžete odhlásiť, čím automaticky zmažeme email

Mená výhercov súťaží nezverejňujeme, výhercovi posielame email, ktorý nám poskytol a na ktorý mu chodí newsletter.

Anonymné dáta:

Sú to dáta, z ktorých Vás nevieme identifikovať. Vieme, že niekto prišiel na stránku, ale nevieme, že ste to Vy. Vieme, koľko ľudí prišlo na stránku, ale netušíme, kto to je. Ide o agregované dáta webových štatistík, napr. návštevnosť. Tieto dáta sa zbierajú prostredníctvom anonymných cookies.

Google Analytics

Sledujeme návštevnosť Citylife aj Kidstown prostredníctvom nástroja Google Analytics. Tieto dáta slúžia na zlepšovanie služieb, ktoré poskytujú naše weby a navyše ich vyžadujú naši reklamní partneri, z ktorých zákaziek udržiavame weby pri živote. Všetky tieto dáta sú anonymné. Viac nájdete v dosť podrobnej slovenskej verzii Podmienok Google Analytics.

Google Doubleclick

Slúži na štatistiky súvisiace s reklamami, ktoré nájdete na našich weboch. Vidíme počty zobrazení a clicky ale nevieme, kto ich urobil. Podmienky nájdete tu.

Facebook

Na Citylife a Kidstown zbierame dáta, koľko ľudí dalo like alebo followuje našu facebook page, prípadne zdieľa (share) podujatie. Vidíme Vás síce na facebooku, ale Vaše like, follow a share vidíme iba na facebooku, nie na Citylife a Kidstown. Napríklad vidíme, koľko užívateľov kliklo na share pod podujatím na Citylife ale nevieme, kto sharoval. Preto sú z nášho pohľadu všetky dáta okolo Facebooku anonymné a platia podmienky používania Facebooku.

Citylife a Kidstown môžu samostatne navštevovať iba návštevníci od 16 rokov. Návštevníci mladší ako 16 rokov môžu navštevovať Citylife a Kidstown iba so súhlasom rodičov alebo zákonných zástupcov.

Ochrana dát

S Citylife a Kidstown komunikujete zašifrovane cez komunikačný protokol https. Dáta chránime všetkými dostupnými prostriedkami. Dáta sú uložené na serveroch v Európskej Únii. 

Citylife a Kidstown prevádzkuje:

Citylife.sk, s.r.o.
Tekovská 9
821 09 Bratislava

Posledná aktualizácia: 28. 4. 2018.