O nás

 

Čo je Citylife.sk:

Portál pre program kultúry, umenia a zábavy v Bratislave, spolu s odporúčaniami, kam sa oplatí ísť. Cieľom je mať všetky akcie na jednom mieste. 

 

Organizujete podujatie a chcete ho pridať na Citylife.sk:

Kultúrne a spoločenské podujatia uverejňujeme bezplatne. Redakcia si vyhradzuje právo na neuverejnenie ak­cie. Akcie, ktoré sa konajú v obchodných centrách a priestoroch, alebo ktoré sú primárne organizované na podporu predaja uverejňujeme za poplatok.

Na Vašu akciu nás môžete upozorniť dvomi spôsobmi:

1. Napíšte nám na info (at) citylife.sk.

Kompletná a zrozumiteľná informácia o Vašej akcii pomáha návštevnosti. Ak zverejňujete informácie postupne, dajte nám prosím vedieť. Taktiež ak akciu zrušíte. 

Kompletná informácia by mala obsahovať: názov akcie, miesto a dátum konania (pri výstave aj dátum ukončenia), čas začiatku, text a obrázok (flyer, plagát) v rozumnom roz­líšení. Tiež informáciu o vstupnom, prípadne predpredaji. Bonusom sú tagy, fotky, linky na youtube, vimeo, soundcloud, mixcloud, čokoľvek zmysluplné.

alebo

2. Vyplňte webový formulár 

Každé podujatie pred uverejnením prechádza kontrolou administrátorom a väčšinou býva uverejnené v priebehu 48 hodín. Dovoľujeme si vyhradiť právo na neuverejnenie ak­cie.
 

Máte záujem viac zviditeľniť Vašu akciu alebo Váš podnik na Citylife.sk:

V našej ponuke máme viacero druhov kampaní, ktoré šijeme na mieru vášho eventu. Vítame aj dlhodobé spolupráce s inštitúciami, podnikmi či združeniami. Napíšte nám na inzercia (at) citylife.sk.

 

Máte záujem inzerovať na Citylife.sk:

Napíšte nám na inzercia (at) citylife.sk. Na vyžiadanie Vám zašleme podrobný cenník.

 

Vývoj:

Stránka Citylife.sk prechádza vývojom, snažíme sa ju vylepšovať, robiť prístupnejšou, pridávať funkcie a optimalizovať. Budeme veľmi radi, ak sa Citylife.sk zaradí medzi Vami navštevované stránky a záložky. Vašim komentárom, nápadom a námetom sa potešíme na info (at) citylife.sk.

 

Citylife.sk inde na webe :

http://www.citylife.sk/…a-bratislava – mobilná aplikácia pre iPhone

http://www.citylife.sk/…a-bratislava – mobilná aplikácia pre Android

http://facebook.com/citylife.sk – fan skupina na facebooku

 

Ochrana súkromia: 

Podmienky používania Citylife a Kidstown nájdete na tejto samostatnej stránke.

Boli aktualizované v apríli 2018 a sú v súlade s európskym záväzným nariadením GDPR. 
 

Logá na stiahnutie
Všetky logá nájdete na samostatnej stránke s logami.


Citylife.sk uverejňuje program akcií tak ako prichádza od usporiadateľov. Informácie uverejňujeme v dobrej viere, že sú pravdivé ale nemôžeme sa za ne zaručiť. Zmena programu vyhradená.