výstava
prednáška / diskusia

Everafterlifeparty - komentovaná prehliadka a koncert

Performatívna komentovaná prehliadka samostatnej výstavy Erika Bindera s názvom Everafterlifeparty. Je to príležitosť venovať sa sústredene jeho umeniu, myšlienkam, ale aj dôvod ich spolu zdieľať a zaspomínať si.
odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti

Prehliadkou vás prevedú Lucia G. Stach – kurátorka výstavy a Juraj Ličko – Atelier XIII.

Program
19:00 – 20:00
Perfomatívna komentovaná prehliadka s Luciou G. Stach
20:30 – 21:30 Koncert Quatro Emocione

Quatro Emocione je autorský projekt basgitaristu Miloša Bulíka, známeho z formácií Space Cats, La3no Cubano, Erik Šulc & Tribal Colours, Isobutane a ďalších. V máji roku 2021 vydal svoje debutové EP Cheetahs In Danger, pojednávajúce o medziľudských vzťahoch, žúroch a v neposlednom rade o gepardoch ako ohrozenom živočíšnom druhu. Zachráňte gepardy!

Kapela hrá vapor/synth resp. post-virtual second wave lo-fi hyperpop a zostavu tvorí šesť vynikajúcich muzikantov – Miloš Bulík, Peter Bulík, Martin „Isobutane” Krajčír, Peter Kunzo a Vlado Paška na čele s Vocaloid vkb-100, na ktorý „spieva” Kristína Smetanová.

Vstupné: 2€

Viac info o výstave

Odporúčame

koncert

Womens Power Day

Womens Power Day je deň pre ženy, so ženami a o ženách.Viac
So 9.3.2024 / Pink Whale
odporúčame!
divadlo

Noc na Broadway: The Only Helga Show

The Only Helga a jej hostia vás prevedú nocou na Broadway! Louis Band a náš showensemble budú hrať svetoznáme muzikálové melódie...Viac
So 24.2.2024 / Red Cat Cabaret Club
odporúčame!
film

Piesne Zeme

Hornatá krajina Nórska tvorí monumentálne pozadie tohto filmového zážitku z prírody. Margreth Olin vytvorila ohromujúce filmové...Viac
Kino Film Europe / Cinema City Eurovea / Cinemax Bory Mall / Kino Nostalgia
odporúčame!