výstava

AMFO 2022 - pozvánka do súťaže

Krajská súťaž a výstava amatérskej fotografickej tvorby. Do súťaže sa môžu zapojiť všetci amatérski fotografi s trvalým bydliskom, alebo pôsobiskom v Bratislavskom samosprávnom kraji do 14. marca 2022.
Táto akcia sa konala v minulosti

Prihlásiť sa môžete cez elektronický formulár www.nocka.sk/chcemsaprihlasit (súčasťou prihlášky je aj vloženie fotografií v elektronickom formáte) v časovom rozpätí od 17. 1. do 14. 3. 2022 a následným odoslaním svojich fotografií organizátorovi do Malokarpatského osvetového strediska v Modre, Horná 20, 900 01 Modra.

Súťaží sa v 3 vekových skupinách – súťažiaci vo veku do 15 rokov, do 25 rokov a nad 25 rokov. Kategórie sú nasledovné: čiernobiela fotografia, farebná fotografia, cykly a seriály, experiment a nájdete ich v propozíciách, ktoré si môžete stiahnuť na www.nocka.sk a  www.moska.sk

Výstava krajského kola celoslovenskej postupovej súťaže AMFO 2021 sa uskutoční od 3. 5. do 20. 5. 2022 v priestoroch Kultúrneho zariadenia Galéria Labyrint Mestského kultúrneho strediska Senec, Nám. 1. mája č. 2.

Súčasťou vernisáže výstavy - 2. 5. 2022 v Galérii Labyrint MsKS Senec je aj rozborový seminár s odborníkmi v oblasti fotografickej tvorby spojený s odovzdávaním cien.

Výstava je verejná, vstup na ňu je voľný a Vy – milovníci fotografie, ste na ňu srdečne pozvaní.

Vyhlasovateľ a odborný garant: Národné osvetové centrum

Organizátor: Malokarpatské osvetové stredisko v Modre príspevková organizácia Bratislavského samosprávneho kraja

Spoluorganizátor: Kultúrne zariadenie GALÉRIA LABYRINT - Mestské kultúrne stredisko Senec

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

 

Hlavný partner podujatia:

  • Fond na podporu umenia - Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia

Vyhlasovateľ a odborný garant súťaže:

  • Národné osvetové centrum

Organizátor podujatia:

  • Malokarpatské osvetové stredisko v Modre je príspevkovou organizáciou s právnou subjektivitou, ktorého zriaďovateľom je od 1.4.2002 Bratislavský samosprávny kraj. Svojím poslaním, ktorého cieľom je rozvoj miestnej a regionálnej kultúry, je jediným zariadením v Bratislavskom kraji.

Partneri podujatia:

  • Mesto Senec, LABYRINT, Mestské kultúrne stredisko Senec

Akciu a všetky informácie o nej pridal na Citylife.sk priamo organizátor Malokarpatské osvetové stredisko v Modre. Redakcia nezodpovedá za prípadné nepresnosti, chyby, a zmeny. Ak organizujete akciu, na Citylife.sk a Kidstown.sk ju môžete pridať na adrese pridaj.citylife.sk.

Odporúčame

divadlo

Horror Show

St 24.8.2022 / Red Cat Cabaret Club
odporúčame!
iná akcia

Čítanie na zastávke - Príbehy z lúk a mokradí

St 29.6.2022 / Mestská knižnica v Bratislave – Galéria Artotéka
odporúčame!
film

Fest Anča 2022

Medzinárodný festival animácie Fest Anča prinesie na Slovensko aj toto leto výber toho najkvalitnejšieho a najzaujímavejšieho zo...Viac
30.6.2022 - 3.7.2022 / Žilina
odporúčame!
festival

Hradby samoty XI.

14.7.2022 - 16.7.2022 / Kaštieľ Jelšava
odporúčame!