party

Balkan Bashavel

Jari je treba zatancovať, aby dorazila v plnej sile. Alebo váš obľúbený Balkan Bashavel sa vracia. A pretože od samého počiatku je okrem balkan beats a gypsy music súčasťou tejto bláznivej party aj reggae, rozhodli sme sa mu dať výnimočne trocha viac priestoru.
odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti

MALALATA (SK)
MALALATA je už 12 rokov synonymom pre jedinečnú fúziu balkan beats, gypsy music, cumbie a reggae. Každé vystúpenie DJského dua je nespútanou show plnou nákazlivej energie a 100% nasadenia. Pod jeho taktovkou pulzovali nielen kluby po celej Európe, ale aj vzdialené Mexiko a Japonsko. Duo predviedlo svoju show aj na festivaloch Colours of Ostrava, Pohoda, Grape či na jednom pódiu s esami ako Parov Stelar Band, Goran Bregović a Fanfare Ciocarlia.

Medial Banana (SK, live)
Šesťčlenná reggae kapela tento rok oslavuje 10 rokov na hudobnej scéne. Za ten čas sa z bratislavskej partičky stala jedna z najobľúbenejších slovenských kapiel a stálica veľkých
pódií aj festivalov ako Sziget, Pohoda, Mighty Sounds či Uprising. Medial Banana práve po dvoch štúdiových albumoch pracujú na svojom treťom kúsku, tak sa nechajme prekvapiť, či nám z neho naservírujú nejakú ochutnávku.

Dr. Tesla (SK, Brigada Rakija)
Jeho tatom je Balkánec, mamou hudba sveta, tetou zase gipsy, strýkom klezmer, bratom reggae a sestrou folklór. On sám nevie, čí je, ale zo všetkých si vzal to nejlepšie, aby bavil ľudí vybranými selekciami. Stále ostáva skromný, no medzi svoje top vystúpenia počíta afterparty po koncerte Dubioza Kolektiv a chorvátsky festival Goulash Disko.

-------

Vstup: 9€
+15