party

Balkan Bashavel: DJ Shantel

Balkan Bashavel prifičí do Bratislavy hneď začiatkom nového roka! Ak na vás ešte zostanú nejaké kilá z vianočného hodovania, v rytme balkan beats ich určite vyskáčete. Po boku DJského dua Malalata sa tentoraz predstaví rómsky bigband Sendreiovci, domáci DJ Dr. Tesla zo soudsystemu Brigada Rakija a púchovský DJ Hrajnoha.

odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti

Začiatok nového roka znamená aj ďalšiu zimnú Balkan Bashavel tour! Príďte vyskákat kalórie z vianočného hodovania v rytme balkan beats, gypsy music, cumbie, reggae a všeličoho ďalšieho z world music.
Bratislavské vydanie celú šnúru uzatvorí. A výnimočné bude aj tým, že na ňom vystúpi jedna z ikonických postáv žánru balkan beats, nemecký DJ a producent Shantel.

Kompletná zostava večera: 
Shantel (DJ set) + MALALATA + Le Petit Nicolas

Shantel (DE, DJ set)
Stefan Hantel, známy pod umeleckým menom Shantel, je DJ a producent pôsobiaci vo Frankfurte nad Mohanom. Pochádza z prostredia bukovinských Nemcov, jeho starí rodičia boli z rumunskej časti Bukoviny. Shantel je známy spoluprácou s rómskymi dychovými orchestrami a remixovaním balkánskej hudby s hudbou elektronickou. Bratislavu navštívi po dlhšej dobe a v rámci DJ setu odohrá svoje najväčšie hity ako aj tracky z najnovšieho albumu Shantology.

MALALATA (SK)
MALALATA je už 12 rokov synonymom pre jedinečnú fúziu balkan beats, gypsy music, cumbie a reggae. Každé vystúpenie DJského dua je nespútanou show plnou nákazlivej energie a 100% nasadenia. Pod jeho taktovkou pulzovali nielen kluby po celej Európe, ale aj vzdialené Mexiko a Japonsko. Duo predviedlo svoju show aj na festivaloch Colours of Ostrava, Pohoda, Grape či na jednom pódiu s esami ako Parov Stelar Band, Goran Bregović a Fanfare Ciocarlia.

Le Petit Nicolas (CZ)
Šikovný DJ z Prahy, od ktorého balkánske dychovky rozhodne nečakajte. Je totiž priekopníkom moderných fúzií balkánskych rytmov s ďalšími hudobnými žánrami.

Fb event

-------

+15

Akcia bude fotograficky dokumentovaná a fotografie z nej budú zverejnené na sociálnej sieti Facebook.