koncert

Fats Jazz Band - Swingové Vianoce

Po troch rokoch sa vraciame s vianočnou swingovou tančiarňou! Posledný tohtoročný hudobno-tanečný večer už predznamenáva vianočné obdobie. Táto téma sa nevyhla ani jazzovej hudbe a počas večera budete počuť množstvo skvelých swingových piesní s vianočnou či zimnou tematikou. Nezabudnuteľný večer v duchu prvej republiky bude opäť plný energickej hot jazzovej a swingovej hudby, tanca, dobrôtok a v neposlednom rade pozitívneho espritu!

odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti


Celý večer bude hrať swingový orchester Fats jazz band pod vedením Ladislava Fančoviča.
V rámci večera urobí tanečná škola B-swing tanečný workshop.

Pokrstíme nový kalendár na rok 2023 z fotografií elegantných dám, ktorých autorom je jeden z našich dvorných fotografov Karol Srnec. Výťažok z predaja bude použitý na vzdelávanie mladých fotografov. 

Ako pamiatku si budete môcť odniesť krásnu vytlačenú fotografiu z fotokútika.

Budete si môcť zadovážiť aj nádherné dobové vianočné darčeky, ktoré prinesie Marie Létalová z Modiství Marlet! Klobúčiky, fascinátory, diáre, zrkadielka, popolníčky či bižutériu nájdete vo vstupnej hale.

Večer je určený rovnako aj pre tých, ktorí si radi pri kvalitnej hudbe posedia pri vínku či domácich dobrotách pre mlsné jazýčky.

Vítané je dobové oblečenie (20. až 40. roky, t.j. od charlestonu po swing), v ktorom sa zaručene budete cítiť ako v inom storočí.


Odporúčame

výstava

Od Nílu k Dunaju. Pamiatky ríše faraónov v Bratislave.

4.10.2022 - 30.4.2023 / Archeologické múzeum SNM
odporúčame!
koncert

The Residents (USA)

Viacero okolností sa zbehlo, až sa stala unikátna vec. Slávny americký umelecký kolektív The Residents príde osláviť päťdesiate...Viac
So 18.2.2023 / Majestic music club
odporúčame!
film

Bullet Train

Št 2.2.2023 / Kino Nostalgia
odporúčame!
koncert

Pražský výběr

Pi 21.4.2023 / Majestic music club
odporúčame!