film
festival

Ekotopfilm - Envirofilm 2021

Medzinárodný filmový festival Ekotopfilm je najstarším medzinárodným filmovým festivalom s environmentálnou tematikou na svete. Každoročne predstavuje 100 filmov z celého sveta a pestrý sprievodný program tematických prezentácií, workshopov a diskusií.

Táto akcia sa konala v minulosti

Cieľom festivalu, ktorý je určený všetkým, komu nie je ľahostajný osud našej planéty a tiež osud ďalších generácií, je inšpiratívnym spôsobom meniť správanie spoločnosti vo vzťahu k životnému prostrediu a vytvárať priestor k otvorenej diskusii o otázkach trvalo udržateľného rozvoja.

Medzinárodnú prestíž festivalu dodáva účasť významných osobností spoločenského života, medzi ktoré patrí aj knieža Albert II. Monacký či Dr. Jane Goodall Ekotopfilm - Envirofilm festival je tu celoročne vo vybraných krajských a okresných mestách po celom Slovensku. Program festivalu, vhodne zostavený tak, aby oslovil čo najširšie publikum, je určený odbornej aj laickej verejnosti všetkých vekových kategórii.

Program čoskoro...

--------

Vstup je voľný

 

Odporúčame

divadlo

Nu Dance Fest 2022

3.5.2022 - 6.5.2022 / A4 - priestor súčasnej kultúry
odporúčame!
divadlo

Účet

Po 20.12.2021 / Štúdio L+S
odporúčame!
výstava

Aldo Rossi – Kresby a Projekty

Výstava “Aldo Rossi – Kresby a projekty” patrí medzi najvýznamnejšie podujatia 14. ročníka talianskeho festivalu na Slovensku...Viac
25.6.2021 - 5.12.2021 / Slovenské národné múzeum (SNM)
odporúčame!
film

Francúzska depeša Liberty, Kansas, Evening Sun

Milostný dopis novinárom odohrávajúci sa v detašovanej redakcii amerických novín vo fiktívnom francúzskom meste 20. storočia,...Viac
Št 16.12.2021 / Kino Nostalgia
odporúčame!