divadlo

Túlavé divadlo: Shakespeare na ulici

Možno poznáte produkciu umeleckej skupiny Prepadlo. Herca Jožka, herečku Lóru a principála Andona. Už roky si hrajú na námestiach svoje divadlo spolu s ďalšími insitnými profesionálmi. A to dokonca veľké kusy od Shakespeara. Tragédie sa pri nich menia na úžasné komédie: Hamlet, Macbeth, Rómeo a Júlia, ale aj Sen noci svätojánskej.
Táto akcia sa konala v minulosti

Túlavé divadlo pripravilo jedinečný večer, ktorý spojí všetky pouličné produkcie do jedného celku, ako poctu pouličnému divadlu, komediantom a samotnému Shakespearovi. Ak teda chcete vedieť, ako sa stretli Hamlet s Rómeom, Ofélia s Júliou a ako to všetko doplietol Puk, príďte aj Vy zažiť s nami Shakespeara na ulici.
 

Vhodné pre divákov od 12 rokov. Dĺžka predstavenia: 120 min.

Hrajú: Adela Mojžišová, Jakub Ružička, Daniela Šencová, Zuzana Kyzeková, Lucia Hurajová, Štefan Richtárech, Radovan Hudec, Štefan Martinovič, Jakub Nvota
 

Vstup na predstavenie: do 20:30 hod. Po začatí predstavenia nie je možné vstupné vrátiť alebo reklamovať. V prípade zľavnenej vstupenky je potrebné preukázať sa príslušným preukazom pri vstupe na podujatie.

Vstupné 19€

Predstavenie sa koná v rámci festivalu Bratislavské divadelné noci - pozrite si program

 

Odporúčame

divadlo

Text Lajčiak

St 16.9.2026 / DPOH
odporúčame!
prednáška / diskusia

Zobraziť viac: Interiéry a výstavný dizajn Vojtecha Vilhana

St 24.6.2026 / Slovenské múzeum dizajnu
odporúčame!
festival

Slnovrat na Dunaji 2026

7. ročník podujatia Slnovrat na Dunaji – unikátnej verejnej prehliadky podujatí, aktivít a komunít spojených s riekou Dunaj...Viac
6.6.2026 - 31.8.2026 / Dunaj
odporúčame!
film

Fest Anča 2026

19. ročník Medzinárodného festivalu animácie Fest Anča prinesie do Žiliny aj toto leto výber toho najkvalitnejšieho a...Viac
30.6.2026 - 5.7.2026 / Žilina
odporúčame!