výstava

Vendula Knopová

Gandy gallery pozýva na samostatnú výstavu českej fotografky Venduly Knopovej organizovanú galériou. Pre túto príležitosť autorka vytvorila celkom novú fotografickú sériu.

Táto akcia sa konala v minulosti
Dátum vernisáže:
08.12.2016 18:00, Št

Výstava fotografky Venduly Knopovej v Gandy gallery predstavuje kolekciu prác z problematického životného aj tvorivého obdobia autorky. Syndróm vyhorenia prináša do jej tvorby radikálnu zmenu – úplnú rezignáciu na prácu s fotografickým médiom. V priestoroch galérie tentoraz nájdete jej sochy, obrazy či textílie vypovedajúce o jej komplikovanom vnútornom rozpoložení. Výstavu si môžete pozrieť až do 16. júna.

Vendula Knopová (*1987) je fotografka žijúca a pracujúca v Prahe. Študovala reklamnú fotografiu na Univerzite Tomáša Baťu v Zlíne. V roku 2016 získala ocenenie Grand Prix de Jury na medzinárodnom festivale módy a fotografie v Hyères (FR). Okrem toho, v roku 2015 dostala Arte Creative Award (Portfolio Review Düsseldorf) a Grand Prix na Poznań Photo Diploma Awards či v roku 2013 ON Award na OFF Festivale v Bratislave. Jej tvorba bola prezentovaná na viacerých domácich, ale aj zahraničných výstavách.

Akciu a všetky informácie o nej pridal na Citylife.sk priamo organizátor Gandy gallery. Redakcia nezodpovedá za prípadné nepresnosti, chyby, a zmeny. Ak organizujete akciu, na Citylife.sk a Kidstown.sk ju môžete pridať na adrese pridaj.citylife.sk.

Odporúčame

koncert

Le Payaco

Koncert kultovej bratislavskej skupiny Le Payaco s pesničkami aj z nového albumu "Pohybliví v nehybnom". Skupina fanúšikov poteší...Viac
Majestic music club / Historická radnica Modra
odporúčame!
koncert

The Brand New Heavies

Prďte si vypočuť všetko od jazzu, funku, až po RnB a elektronické experimenty. Túto príťažlivú zmes vám sprostredkuje anglická...Viac
St 18.11.2020 / Majestic music club
odporúčame!
koncert

Viva Musica! Stroon & VJ Kubriel

Ut 18.8.2020 / Dom Albrechtovcov, Kapitulská 1
odporúčame!
výstava

Albín Brunovský - Maľby na dreve

12.3.2020 - 30.8.2020 / GMB - Mirbachov palác
odporúčame!