výstava

Peter Leginský - Andalúzia'

Fotograf Peter Leginský je známy najmä svojími zábermi režisérov a hercov počas filmových festivalov v Cannes. Na svojich fotografiách zachytáva neopakovateľné okamžiky vďaka čomu zväčňuje to, čo je pominuteľné. Tentokrát Peter zavítal do temperamentného Španielska, rodného mesta flamenca – Andalúzie.
Táto akcia sa konala v minulosti
Dátum vernisáže:
20.08.2020 17:00, Št

Krásy prírody, chuť tradičnej kuchyne, každodenný život a južanskú pohodu, v ktorej sa spája vášeň, dráma a poézia – to všetko môžete z fotografii cítiť a aspoň nachvíľu sa preniesť do krajiny zaliatej slnkom.

Vernisáž k výstave bude súčasťou Španielského večera II. 20. 8. 2020 o 17:30 hod

Akciu a všetky informácie o nej pridal na Citylife.sk priamo organizátor LAMPY coffee & club & culture (Kafé LAMPY). Redakcia nezodpovedá za prípadné nepresnosti, chyby, a zmeny. Ak organizujete akciu, na Citylife.sk a Kidstown.sk ju môžete pridať na adrese pridaj.citylife.sk.

Odporúčame

divadlo

Bolo nás jedenásť (My sme tu doma!)

Dejiny Slovenska v dvoch polčasoch. Pavol Weiss v hre pretvára dejiny Slovenska na pútavý dramatický príbeh. Podáva ságy rodín...Viac
Pi 19.6.2026 / Divadlo Astorka Korzo ´90
odporúčame!
koncert

Lipa spieva Lasicu

Letný koncert Petra Lipu s textami piesní Milana Lasicu tradične v Štúdiu L+S.Viac
Št 16.7.2026 / Štúdio L+S
odporúčame!
divadlo

Falošná nota

Dá sa uniknúť minulosti a beztrestne ďalej žiť? Je možná odplata? Aký má zmysel? Je možné zmyť zo seba vinu? Ako žiť s jej...Viac
V-klub (Véčko) / Divadlo bez masky
odporúčame!
výstava

Marie Antoinette z Viedne do Versailles až pod gilotínu

30.4.2025 - 31.12.2026 / Bratislavský hrad
odporúčame!