výstava

Karolina Wojtas / Abzgram

Výstava je súčasťou festivalu Mesiaca fotografie.
Táto akcia sa konala v minulosti
Dátum vernisáže:
01.11.2019 15:30, Pi

Pred učebňou:

Učiteľ prichádza pred učebňu ihneď po zazvonení.

Žiaci sú zoradení v rade podľa abecedy. Toto poradie je nemenné až do konca školského roka.

Žiaci stoja, nedotýkajú sa navzájom, ruksaky majú položené na zemi vedľa pravej nohy, ruky držia pripažené pri tele, pozerajú sa rovno pred seba, nevydávajú zvuky a nehýbu sa.

Od okamihu rozostavenia sa na pozície (pozri bod 3) odpočítava učiteľ jednu minútu. Ak žiaci vydržia zotrvať v pozícii podľa pravidiel celý ten čas, učiteľ ich postupne púšťa do učebne. Najprv pustí prvého žiaka; prvý žiak vstúpi, nájde si svoje miesto a sadne si. Potom vojde ďalší žiak atď. Žiaci, ktorí čakajú na vstup do učebne, musia stáť podľa pravidiel uvedených v bode 3.

Učiteľ vpustí do učebne tých žiakov, ktorí splnia podmienky z bodu 3. Žiaci, ktorým sa tieto podmienky splniť nepodarí, stoja na svojich miestach. Nehýbu sa a nemenia polohu.

Pre týchto žiakov začne učiteľ odrátavať ďalšiu minútu. Ak ani počas nej nesplnia spomínané podmienky, učiteľ ich napriek tomu vpustí jedného po druhom do učebne.

Ak počas vstupného procesu niekto zo žiakov prehovorí, musí sa vrátiť na svoju pozíciu a stáť v súlade s podmienkami z bodu 3.

Dôležité: ihneď potom, ako si žiaci nájdu svoje miesta v učebni, učiteľ nahlas prečíta pravidlá a pridá posledný bod: „Žiak je odmenený za svoje dobré správanie. Oplatí sa poslúchať.“

Hneď po tom, ako sa toto pravidlo prečíta, učiteľ udelí tokeny žiakom, ktorí do učebne vstúpili podľa pravidiel. Avšak iba tým, ktorí vstúpili na prvýkrát.

Dôležité: predpisy sa predčítavajú pred každou hodinou. Po prečítaní predpisov začína vyučovanie.

Výstava je súčasťou Mesiaca fotografie

Odporúčame

koncert

Iva Bittová & Dunaj

Ne 6.6.2021 / Ateliér Babylon
odporúčame!
letný festival

Colours of Ostrava 2022

13.7.2022 - 16.7.2022 / Ostrava / Dolní Vítkovice
odporúčame!
film

Maliarka a zlodej

Drogovo závislý Karl-Bertil tvrdí, že si nepamätá, prečo maliarke Barbore Kysilkovej vystavené diela ukradol ani čo s nimi potom...Viac
Št 22.4.2021 / Kino Lumière - Kino doma (online)
odporúčame!
festival

Víkend otvorených parkov a záhrad 2021

XIII. ročník kultúrno-vzdelávacieho podujatia, ktorého cieľom je prezentovať hodnoty našich parkov a záhrad.Viac
4.6.2021 - 6.6.2021 / Bratislava
odporúčame!