standup / talkshow

Pančlajn

Šťavnatá stand-up comedy v Bratislave. Ostrieľaní komici sa postavia tvárou v tvár publiku, aby zabojovali o potlesk inteligentným autorským humorom bez ošúchaných vtipov a samoúčelných vulgarít.

 

odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti

Pochutnajte si na šťavnatých dobrotách zo stand-upovej záhrady! Utešený košík ponúkne domáce smiechové odrody Gaba Žifčáka, Jakuba Gulíka, Jakuba Lužinu, Simonu, Mariána Psára, Docenta a Sama Trnku. Večer hudobne zavlaží pesničkár Chris Ellys.

Gabo Žifčák
Svieže jabĺčko spod tatranských štítov, ktorého chuť ponúka pestrú paletu humoru, od sladkého až po kyslý. Keď sa doňho raz zahryznete, budete ho chcieť zjesť celého.
Jakub Gulík
Pán cuketka, ktorému po odtrhnutí jedného zrelého vtipu narastú ďalšie tri. Medzi jeho charakteristické črty patria drzosť a prostorekosť, ktoré podáva v parádnej javiskovej úprave.
Jakub Lužina
Odroda, nad ktorou krútia hlavou stand-upoví záhradkári. Je to melón? Je to tekvica? Alebo že by patizón? Nad touto dilemou však mávnete rukou hneď, ako sa zmocní mikrofónu.
Simona
Základ každej zábavnej kuchyne, neoblomný zemiak našej smiechovej večere. Importovaná z Kysúc pre fajnšmekrov z mesta, ktorí vyhľadávajú autentickosť a stand-upovú kvalitu.
Marián Psár
Navonok útly hrášok, no pod šupkou skrýva chutné bobule humoru. Jeho výhonky sa rozliezaju po internete a upínajú sa na každú bránicu dychtiacu po smiechu. Jeho rukopis nájdete vo vtipoch a kolážach na Psárkazmoch, no stvoril aj legendárneho Mladého hejtera, ktorého kedysi žral každý.
Docent
To je vám kukurica domácej scény. Keď ju ošúpeme a necháme variť na javisku, dostaneme výborne občerstvenie nálady. Ak sa smaží pod reflektorom o niečo dlhšie, máme postarané o popcorn a bujarý smiech.
Samo Trnka
Dozretá marhuľa, pre bratov a sestry z ďalekého východu a slnečného juhu baracka, ktorá korení v pančlajnovskej záhrade už od jej založenia. Čím je staršia, tým je lepšia, lebo sa mení na pálenku, ktorá vypáli našu bránicu.
Chris Ellys
Indie-folkový hudobník zaujal najprv v Demovnici_FM a zakrátko sa vyprofiloval ako plodný autor a jeden z najčastejšie v zahraničí vystupujúcich pesničkárov. Na konte má baladické debutové EP Lonely Tree, ale vraj pracuje na novej nahrávke.

Udalosť na Facebooku.