divadlo

Konvergencie 2022: Kontrabas

Kontrabas s Konvergenciami ladí, témou i intimitou, ktorá je blízka komornej hudbe. Túžili sme po ňom niekoľko rokov. Monodráma Patricka Süskinda s charizmatickým Martinom Hubom v hlavnej úlohe je príbehom kontrabasistu, ktorý nikdy nebude udávať tón v orchestri.

odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti

Spolu s ním prežijete večer plný napätia, pochybností, humoru aj veľkých zvratov. Nachvíľu nás pustí do najtajnejších zákutí ľudskej duše, nachvíľu zatajíme dych, aby sme vzápätí s úľavou vydýchli a možno sa aj pousmiali. S touto hrou strávil Martin Huba na javisku Štúdia L+S dvadsaťštyri rokov života. Po desaťročnej pauze sa vracia silnejší ako kedykoľvek predtým. Ak ste ho nestihli na Pohode, príďte na Konvergencie. A ak ste ho stihli, príďte aj tak. Budeme sa tešiť.

Trvanie predstavenia: 80 minút, bez prestávky

Patrick Süskind: Kontrabas
Martin Huba
spieva: Veronika Bilová
réžia: Martin Huba, Martin Porubjak
dramaturgia: Milan Lasica
scéna: Jozef Ciller
kostýmy: Mária Cillerová

Vstupné: 25 €
Pozrite si celý program festivalu Konvergencie 2022

 

Odporúčame

divadlo

Muž, ktorý zachránil svet

14.6.2026 - 15.6.2026 / Divadlo Malá scéna STU
odporúčame!
divadlo

Bratislavské divadlo: Detektor lži

Ut 23.6.2026 / Kino Lamač
odporúčame!
vážna hudba

Viva Musica! Philip Glass: Einstein on the Beach

Najznámejšia „anti-opera“ druhej polovice 20. storočia a dielo označované za manifest hudobného minimalizmu zaznie v Bratislave v...Viac
Št 28.5.2026 / Stará tržnica
odporúčame!
divadlo

Divadlo Zkufravon - Pinocchio

Bábkové predstavenie Pinocchio v podaní divadla ZkuFraVon pre deti od 3 rokov.Viac
So 30.5.2026 / Giraffe Bakery, Nová Cvernovka
KIDSTOWN odporúčame!