letný festival

Cibula Fest 2024

Najväčší česko-slovenský festival oslávi svoje 15.narodeniny a aj preto sa chystá výnimočný ročník. V pohraničnom pásme na letisku v Holíči odohrá svoj jediný slovenský koncert roku 2024 kapela Kryštof s frontmanom Richardom Krajčom. Headlinermi budú aj Kontrafakt, IMT Smile, či Mirai.

18.07.2024, Št - 20.07.2024, So
Letisko Holíč

Potvrdení účinkujúci: Kryštof, KontrafaktMichal David, Hex, strieborný Český slávik Mirai, stále populárnejší pesničkár Pokáč, akustický fenomén Jelen, slovenský Aviici Mark Dann, jedna z najúspešnejších slovenských kapiel IMT Smile, Katka Knechtová, Walda Gang či tajomné rockové Panoptiko. Na svoje si prídu aj rockeri a najnovšie do festivalového programu pribudli aj kapely Karpina, skupina Dora a jej ľudová hudba v rockovom šate, frap-rocková kapela Dany Moment, rockerky Poison Candy a pop-rocková skupina Hovada.sk.

Počas úvodného dňa festivalu, vo štvrtok 18. júla, vystúpi na hlavnom pódiu Denny Veselý, Botox, Jelen, Hex, Mirai, Kontrafakt a Hovada.sk.

V piatok sa na Cibula Feste predstaví Poison Candy, Mark Dann, Bystrík, Katka Knechtová, Panoptiko, Kryštof, Dymytry a Dora.

Hlavný festivalový deň - sobota bude skutočne nabitý. Postupne sa na pódiu vystriedajú Dany Moment, Peter Bič Projekt, Pokáč, Walda Gang, Michal David, IMT Smile, Medial Banana, Karpina a festival ukončí oldies diskotéka.

Vstupné: permanentka 79€

Viac info

Odporúčame

festival

Hortus Artis 2024

1.7.2024 - 8.9.2024 / Záhrada Domu Albrechtovcov, Kapitulská 1
odporúčame!
vážna hudba

Vengerov & Osetinskaya

„Keď sa dotknem nástroja, je tam úplne všetko. Akoby sa spojili dva magnety: ja a hudba,“ povedal v jednom z rozhovorov Maxim...Viac
Št 11.7.2024 / Veľký evanjelický kostol
odporúčame!
film

Gauguin

Film Edouarda Deluca je výpravnou, pritom však meditatívnou sondou do duše vášnivého a problematického génia. Jednoznačne v nej...Viac
St 19.6.2024 / Kino Nostalgia
odporúčame!
iná akcia

Deň otvorených dverí DPB 2024

Otvárajte kalendáre v mobiloch, pripínajte lístočky na chladničku, zapisujte do kalendárov. Sobota 14.9.2024 bude patriť...Viac
So 14.9.2024 / Vozovňa Jurajov dvor
odporúčame!