koncert

The Truth Is Out There (CZ) + Ions (CZ)

Koncert alternatívnych rockových kapiel z Čiech - The Truth Is Out There a Ions.
Táto akcia sa konala v minulosti

The Truth Is Out There z Ostravy majú odohratých cez 300 koncertov, vrátane supportovania velikánom ako Killswitch Engage, Bring Me The Horizon, The Quemists a vystúpení v rámci najväčších českých festivalov ako Rock For People, Brutal Assault, Colours Of Ostrava alebo Mighty Sounds.

Kapela vydala dve EP a dve LP, z ktorých All Little Revolutions získala nomináciu na cenu Anděl za najlepší album 2019. Aktuálne prichádzajú s novým EP "Crazy" produkovaným Filipom Vlčkom (John Wolfhooker), a chystajú svoj tretí album.

IONS bol pôvodne sólový projekt gitaristu Jakuba Tirča, na ktorého prvom EP "Introspection" hosťoval spevák Shorty Lago. Ich spolupráca pokračovala a v roku 2019 vydali debutový eponymný album "IONS". V 2022 začali koncertovať, vydali singel A Terrible Mistake a po boku kapely Morna odohrali mini turné po slovenských a českých mestách. Na rok 2023 plánujú vydanie druhého albumu.

Vstupné: 10€ na mieste

Odporúčame

film

Mimi

Malé dievčatko Romy hľadá svoju uletenú andulku v divokom lese pri meste. V divočine dunajských lesov stretáva zvieratá aj ľudí a...Viac
Slovenská národná galéria Bratislava / Kino Lumière
odporúčame!
letný festival

FLAAM festival 2023

18.8.2023 - 19.8.2023 / Hidepark Nitra
odporúčame!
vážna hudba

Viva Musica! Gidon Kremer & Kremerata Baltica

Ne 16.7.2023 / Koncertné štúdio Slovenského rozhlasu
odporúčame!
koncert

In Jazz We Trust: Nikitin + Dugovič + Bereza + Griglák + Muller

Št 22.6.2023 / Nu Spirit Bar
odporúčame!