koncert

The Golden Voices of Gospel

Vianočná gospel show v podaní nadaných černošských vokalistov a hudobníkov pod vedením reverenda Dwighta Robsona. Zúčasníte sa vzrušujúcej cesty storočím černošských spirituálov, tradicionálov a gospelov.

Táto akcia sa konala v minulosti

Skupina vznikla v roku 2000 pod vedením reverenda Dwighta Robsona, ktorý bol ich zakladateľom a za tú dobu už absolvovala len v Európe viac ako 500 úspešných koncertov. V súčasnosti ide o osemčlenný súbor nadaných afroamerických vokalistov a hudobníkov.

Vodca skupiny Dwight Robson sa narodil v St Louis (pôsobil ako farár viac než 14 rokov, napríklad v Michigane, Bostone a inde…). Je známou tvárou hudobnej scény, má viac úspešných hudobných projektov, z ktorých možno najúspešnejšia je práve formácia The Golden Voices of Gospel, ktorá spolupracovala viackrát na pódiu medzi inými aj s takými osobnosťami hudobného sveta ako Mariah Carey alebo Michael Jackson a i…

Vianočná gospel show v podaní nadaných černošských vokalistov a hudobníkov pod vedením reverenda Dwighta Robsona Vás pozýva zúčastniť sa vzrušujúcej cesty storočím černošských spirituálov, tradicionálov a gospelov. Táto hudba v ich podaní sa dostáva pod kožu ako žiadna iná… Ich repertoár zahŕňa známe skladby Oh, Happy Day, Glory Glory Hallelujah, He's Got The Whole World a veľa ďalších slávnych a obľúbených gospelov.

Vstupné:
10 € až 35 €

Odporúčame

divadlo

Horror Show

St 24.8.2022 / Red Cat Cabaret Club
odporúčame!
film

Kino pod hviezdami 2022

Slovenské filmy sa začínajú opäť nakrúcať a vracať do kín. Tretí ročníka Kina pod hviezdami preto venuje pozornosť...Viac
15.8.2022 - 18.8.2022 / Námestie Milana Rastislava Štefánika (Eurovea)
odporúčame!
koncert

Next 2022: festival súčasnej hudby

28.9.2022 - 2.10.2022 / A4 - priestor súčasnej kultúry
odporúčame!
film

Film roka

Po 15.8.2022 / Kino Mladosť
odporúčame!