koncert

The Dead South (CAN) - vypredané

Úspešná kanadská skupina The Dead South, ktorá je fenoménom naprieč generáciami i žánrami, sa v novembri vracia do nášho mesta. Kapela úderne, s humorom a odvážne premieňa slová na zvuk. Gitary, violončelo, banjo, kopák a mandolína k tomu budujú akustické základy pre plné vokály a finálnu hudobnú harmóniu. Výsledkom je originálna fúzia neo-folku, alternatívneho bluegrassu a americany.

 

odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti

Skupinu The Dead South najlepšie definuje to, odkiaľ pochádza. Saskatchewan je provinciou v prériach Kanady. Rozlohou dvojnásobok veľkosti Nemecka, ale s menej ako jedným miliónom obyvateľov. Veľa prírody, ticha a veľa času na to, naplniť ticho zvukmi.

Tak sa štyria fúzatí chlapíci – ako sami o sebe hovoria – našli vo folku a bluegrasse. S humorom, šarmom a za sprievodu gitary, violončela, banja a mandolíny zasiahli milióny poslucháčov na celom svete. Ich album Good Company z roku 2014 a predovšetkým pesnička „In Hell I‘ll Be In a Good Company“ zabodovali v hitparádach v Európe i Amerike a počet zhliadnutí klipu sa vyšplhal až k 289 miliónom.

Skupina žne úspechy pre svoje živočíšne vystúpenia i chytľavé melódie, ktoré si budete pospevovať ešte dlho.Vrelú atmosféru a obojstrannú úprimnú radosť z hudby si zopakujeme 18.novembra 2022 v bratislavskom Majestic Music Clube.

Vstupenky od 29€

 

Odporúčame

divadlo

Ladies & Gentlemen show

So 10.12.2022 / Red Cat Cabaret Club
od vás odporúčame!
divadlo

Special guest: Flamenco night

Ne 11.12.2022 / Red Cat Cabaret Club
odporúčame!
divadlo

Martin Kotúček: Asperger vs. Wittgenstein (Divadlo Non.Garde)

Odľahčeným spôsobom hovoríme o problémoch komunikácie, jazyka a vzájomného porozumenia sa. Každý z nás má svoj jedinečný spôsob...Viac
Ne 4.12.2022 / A4 - priestor súčasnej kultúry
od vás odporúčame!