koncert

Terchovské Vianoce 2023

Do Bratislavy opäť zavíta kultúrne podujatie našich predkov - Terchovské Vianoce. Táto slávnosť sa každoročne odohráva v Terchovej už viac ako 42 rokov. So svojim folklórnym pásmom, zviazaným so sviatkom Vianoc sa predstavia hudobníci z Terchovej.
Táto akcia sa konala v minulosti

Ani na Terchovských Vianociach 2023 nebude chýbať jedinečný nástroj slovenskej ľudovej kultúry, slovenské kultúrne dedičstvo zapísané do Unesco, fujara, na ktorú nám muzikanti z Terchovej tiež zahrajú.

Tento rok sa v Bratislave znova predstavia Terchovské Vianoce vo veľkom Evanjelickom kostole, ktorý tomuto sviatku poskytuje dokonalú atmosféru. Táto atmosféra bude úplne jedinečná, sviatočná. Akustika i priestor tohto jedinečného kostola ešte zvýšia celkový zážitok z folklóru, pokory a pokoja.

Prijmite pozvanie na  kultúrny zážitok z kraja Juraja Jánošíka. Veríme, že príjemné posedenie, prípadne v závere i potancovanie a zaspievanie si s kapelou z Terchovej Vás sviatočne naladí.

Vstupné: predpredaj 19€ - 34€

Odporúčame

divadlo

Uhol_92: Ponížení a krvilační w. eng subtitles

Ut 23.4.2024 / A4 - priestor súčasnej kultúry
odporúčame!
film

Piesne Zeme

Hornatá krajina Nórska tvorí monumentálne pozadie tohto filmového zážitku z prírody. Margreth Olin vytvorila ohromujúce filmové...Viac
Kino Film Europe / Cinema City Eurovea
odporúčame!
iná akcia

Bratislavské mineralogické dni

9.3.2024 - 19.10.2024 / Dom kultúry Ružinov
odporúčame!
iná akcia

Ekovýchova na Kamzíku

Pozývame vás objavovať, bádať, tvoriť, diskutovať a spoznávať svet z nového uhla pohľadu spolu s Daphne - inštitútom aplikovanej...Viac
Ne 3.3.2024 / Centrum ekovýchovy a lesnícke arborétum Kamzík
odporúčame!