koncert

Radian (AT), Matúš Wiedermann, мʌvʌ

Rakúska hudobná trojka Radian pripraví skvelú elektro noc v A4ke. Vystúpi aj Matúľ Wiedermann a tešiť sa môžete aj na live debut projektu мʌvʌ.
odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti

Martin Brandlmayr (bicie, elektronika), John Norman (basa) a Martin Siewert (gitara, elektronika) sú kľúčovými osobnosťami viedenskej scény už minimálne od polovice 90. rokov. Vydávajú na zásadnej americkej značke Thrill Jockey spolu s Tortoise, Emptyset či Matmos a ich emocionálne nabité, rytmické inštrumentálne tracky stavajú na kontrastoch medzi tichom a intenzitou, svetlom a temnotou, medzi komponovanými pasážami a improvizáciou. Ak by sa niečo dalo označiť ako netuctový, imaginatívny post-rock s elektronikou, plný napätia a vzrušujúcich momentov, tak je to Radian.

Skladateľ a tvorca netradičných hudobných nástrojov Matúš Wiedermann chystá nový elektroakustický program a tešiť sa môžete aj na live debut pesničkového projektu мʌvʌ (myaudiovisual art), stojaceho za neobvyklými albumami Enklávy bezlesia či Sinusoidal.

-------

Vstup: 10€ na mieste
 

Odporúčame

letný festival

Brutal Assault 2021

10.8.2021 - 14.8.2021 / Pevnosť Josefov, Jaroměř
odporúčame!
divadlo

Môj dobrý kamarát - zrušené

Skvelá francúzska komédia Erica Assousa spojí dva manželské páry v kolotoči nedorozumení, poloprávd a situácii, ktoré ak sa vás...Viac
Št 29.10.2020 / Štúdio L+S
odporúčame!
divadlo

Meno - zrušené

So 31.10.2020 / Štúdio L+S
odporúčame!
výstava

Generácia 909,76

Pojem zaviedol Karol Vaculík na výstave Generácia 1909 - svedomie doby v Slovenskej národnej galérii v roku 1964. Názov vychádzal...Viac
26.6.2020 - 10.1.2021 / Slovenská národná galéria Bratislava
odporúčame!