koncert

Fusion Jazz Rock koncert

Príďte si vychutnať inštrumentálne trio hrajúce pôvodnú hudbu v štýle Fusion - Jazz Rock v zložení Peter Bulík (elektrická gitara), Fedor Frešo ml. (basa) a Jakub Kačic (bicie).
 

Táto akcia sa konala v minulosti

S myšlienkou založiť trio prišiel gitarista Peter Bulík po krátkom období existencie kapely Strange Evolution, ktorá hrala materiál z jeho rovnomenného sóloalbumu. Po zopár koncertoch so špičkou mladej scény začal skladať nový materiál, ktorý sa aj tak viac hodil do tria.

Vo svete sú gitarové triá na spôsob elektrická gitara - basa - bicie bežnou aktivitou mnohých gitaristov a na to sa snaží nadviazať aj Peter Bulík, ktorý popri tvorbe vlastnej hudby dlhodobo pôsobí ako sideman, či už v klubových undergroundových projektoch, u popových interpretov, či je členom orchestra Divadla Nová Scéna.

Na spoluprácu do tria si prizval basgitaristu Fedora Freša, syna basovej legendy a Jakuba Kačica, jedného z najjágavejších mladých bubeníkov u nás.

Vstupenky za 6€

Odporúčame

koncert

Farveblind (DK) - zrušené

Farveblind sa po ich údernom koncerte na festivale Grape 2019 vrátia na Slovensko. Ich hudba je zaujímavý zvukový "nášup" niekde...Viac
Pi 3.12.2021 / Nová Cvernovka
odporúčame!
koncert

Scott Bradlee's Postmodern Jukebox

St 22.6.2022 / Majestic music club
odporúčame!
koncert

Marky Ramone

Do bratislavského MMC prichádza bubeník legendárnych Ramones - Marky Ramone, spolu so svojou kapelou Blitzkrieg.Viac
Ut 12.7.2022 / Majestic music club
odporúčame!
iná akcia

Vianočný Dobrý trh na Panenskej - zrušené

11.12.2021 - 11.12.2021 / Panenská ulica, Bratislava
odporúčame!