koncert
party

Electro Swing Night

Klopy-klop, hopy-hop. Moderná swingová tančiareň roztáča gramofón a pozýva na tanečný parket vychutnať si melodické spojenie swingu, jazzu a elektroniky! Energickú zábavu večer rozpúta hudobný projekt MoveBreakers a rôzne podoby electro swingu nám predvedú skvelí DJi Pat Poree a Max W.

Táto akcia sa konala v minulosti


MoveBreakers (live)
je český hudobný projekt, ktorý v prvom rade vychádza z electro-swingu, ale pracuje aj s ďalšími žánrami elektronickej hudby. Túto netradičnú kapelu, ktorej základom sú loopy, sample, beaty a silná basová linka, vedie výrazný spev. Ten sprevádza harmónia dychovej sekcie okorenená energickou hrou na akordeón. Pripravte sa na pozitívnu hudobnú bombu, ktorá pekne rozhýbe vaše boky. 

Pat Poree (AT)
je rakúsky DJ, ktorého zmes electro swingu, house-u a break beats dokázali zapôsobiť na tisíce fanúšikov projektu Parov Stelar, ktorý si ho v minulosti zavolal na turné. Jeho rozsiahlemu hudobnému spektru nechýba sviežosť moderného klubu ani festivalová kultúra. 

Max W. (CZ)
to je electro swing s nezameniteľným rukopisom, vkusom a nadhľadom. Max W. je známy z viacerých českých klubov aj festivalov, má výnimočný cit pre výber a mix trackov. Jeho sety sú spojením tradičného swingu a modernej tanečnej hudby. Je vyznávačom skôr tvrdšej a údernejšej línie electro swingu, ale vie zahrať aj jemný set plný veselých melódií. Na jednom pódiu vystupoval s Parov Stelar Band, Caravan Palace, Bart & Baker, Swingrowers či Le Chats de Nuits. 

--------------
Vstup: 5€

 

Odporúčame

koncert

Judas Priest

Po 12.7.2021 / Axa Aréna NTC
odporúčame!
výstava

Filozofi v novembri 1989

1.1.2021 - 17.5.2021 / Staromestské centrum KaV - Zichyho palác
odporúčame!
letný festival

Colours of Ostrava 2022

13.7.2022 - 16.7.2022 / Ostrava / Dolní Vítkovice
odporúčame!
koncert

Semblant

Ne 27.2.2022 / Randal Club
odporúčame!