koncert

Dve tváre Kurta Cobaina / Laco Jakubčiak

Toto komorné predstavenie, s ktorým Laco úspešne hosťuje po celom Slovensku, bude navyše doplnené výstavou obrazov Lacovej priateľky Zuzky, ako aj príjemnou atmosférou sviečok, v pozadí premietaných fotiek a záznamov z live koncertov kapely Nirvana.
Táto akcia sa konala v minulosti

Srdečne vás pozývame a dávame Vám do pozornosti akustický projekt (spev, elektroakustická gitara), v ktorom frontman kapely Nirvana Revival Band – spevák a hudobník Laco Jakubčiak predstaví príbeh legendy Kurta Cobaina, historky k jeho piesňam, ku kapele a jej členom, zahrá najobľúbenejšie a najväčšie hity kapely NIRVANA popretkávané svojimi vlastnými akusticky hranými skladbami, ktoré vydal v dvoch albumoch Hviezdy a Mirage.

Fb event

-------

Vstupné: dobrovoľné

Akciu a všetky informácie o nej pridal na Citylife.sk priamo organizátor . Redakcia nezodpovedá za prípadné nepresnosti, chyby, a zmeny. Ak organizujete akciu, na Citylife.sk a Kidstown.sk ju môžete pridať na adrese pridaj.citylife.sk.

Odporúčame

výstava

Ako sa hrali naši...

Múzeum mesta Bratislavy sprístupňuje od 12. 12. 2020 výstavu historických hračiek pod názvom Ako sa hrali naši... Svet hry a...Viac
12.12.2020 - 9.1.2022 / Múzeum mesta Bratislavy MMB
odporúčame!
výstava

Edmund Gwerk - Paralely a paradoxy

15.12.2020 - 13.6.2021 / GMB - Mirbachov palác
odporúčame!
výstava

Scripts of the Shifting Bodies

Výstava diplomových prác Katedry intermédií VŠVU je prvým krokom k plánovanej spolupráci Kunsthalle Bratislava a Vysokej školy...Viac
1.5.2021 - 16.5.2021 / Kunsthalle Bratislava
odporúčame!
výstava

7x7: Sedem slobodných úvah o umení

6.5.2021 - 31.12.2021 / Slovenská národná galéria Bratislava
odporúčame!