iná akcia

Cestou necestou - Martin Ondreáš: Stratení nomádi

Skialpovanie v Kirgizsku a Iráne na festivale Cestou necestou. Slideshow a krátke filmy zo skialpinisticýych potuliek po horách, ktorých vody napájali údolia, ktorými sa tiahla bájna hodvábna cesta.

Táto akcia sa konala v minulosti

Martin Ondreáš – nadšenec horských športov, skialpinista a cestovateľ. Od roku 2001 podnikol spolu s priateľmi niekoľko skialpinistických výprav do blízkych aj vzdialených horstiev sveta: Andy v Peru, Bolívie, Čile, pohoria Zagroz a Elborz v Iráne, Ararat v Turecku, Argats v Arménsku či Tien Shan v Kyrgyzstane. Mnohé z krajín navštívil viacnásobne. Z ciest publikujú články, aktualizovaný blog, ako aj krátke filmové dokumenty.

Vstupné:

3 € So vstupným dostanete tombolový lístok, ktorý bude žrebovaný z premietaní v dňoch (pondelok-štvrtok) vo štvrtok večer v Kafé Scherz. Výhra je ročné predplatné časopisu Krásy Slovenska (1× v tlačenej a 1× v elektronickej podobe)

Pozrite si kompletný program bratislavského festivalu Cestou necestou, ktorý sa koná 14. až 20. marca.

Odporúčame

party

Fresh & Dirty

So 28.6.2025 / Good Life Club
odporúčame!
divadlo

Malé ženy

Slávny román po prvý raz ožije aj na javisku Činohry SND.Viac
So 28.6.2025 / Slovenské národné divadlo - Činohra
odporúčame!
party

Para Afterparty

So 29.11.2025 / Šafko Klub
odporúčame!
festival

Sútok

Múzeum mesta Bratislavy predstavuje nový letný multižánrový festival Sútok. Na hrade Devín sa 14. júna prepojí spoznávanie...Viac
So 14.6.2025 / Hrad Devín MMB - Národná kultúrna pamiatka
odporúčame!