festival
letný festival

Folklorfest Ružinov 2021

Príďte na folklórne popoludnie s FS Karpaty a jeho hosťami, ktorý nadviaže na tradíciu 15-tich ročníkov folklórneho festivalu Folklorfest Ružinov.

Táto akcia sa konala v minulosti

Festival bol pravidelnou súčasťou Ružinovských hodových slávnosti a za roky jeho existencie na ňom účinkovalo 4835 účinkujúcich v 185 kolektívoch. Medzi inými aj také súbory ako SĽUK, Romano fest (RU), Romano drom (HU), Cigánski diabli, Jožka Černý, Moravanka, FS Železiar, FS Urpín, FS Trenčan, FS Kopaničiar, FS Skorušina, FS Gymnik, FS Lipa, FS Ekonóm a pod.

Vstup je voľný

Akciu a všetky informácie o nej pridal na Citylife.sk priamo organizátor CULTUS Ružinov. Redakcia nezodpovedá za prípadné nepresnosti, chyby, a zmeny. Ak organizujete akciu, na Citylife.sk a Kidstown.sk ju môžete pridať na adrese pridaj.citylife.sk.

Odporúčame

divadlo

Vojna a mier

Ut 30.4.2024 / Slovenské národné divadlo - Činohra
odporúčame!
koncert

Jarné BJD: The Wooten Brothers, Baron Haze

Victor, basa, Joseph, klávesy, Roy, bicie, Regi, gitara. Už viac ako štyri desaťročia sú Wootenovci známi ako najtalentovanejšia...Viac
Št 16.5.2024 / Majestic music club
odporúčame!
koncert

Už jsme doma (CZ) + Schmrntz

Koncert legendárnej kapely česko-slovenského undergroundu, ktorá ani po takmer 40 rokoch nestráca na sile a údernosti. Doplní ich...Viac
Pi 21.6.2024 / Pink Whale
odporúčame!
film

Dokonalé dni

Legendárny režisér Wim Wenders sa triumfálne vracia s poetickým filmom o hľadaní krásy v zdanlivých maličkostiach.Viac
Kino Mladosť / Kino Lumière
odporúčame!