koncert
festival

Open Air Bratislavské Jazzové Dni Slovenská Sporiteľňa 2022

Paulie Garand s kapelou, Peter Lipa, a Tibor Feledi Kairos Quintet. Open Air zahajovací koncert Bratislavských Jazzových Dní Slovenská Sporiteľňa 2022 sa uskutoční už 4. septembra od 18:30 v Sankt Vitus Kaffee v Rusovciach. Vstupenky v cene od 19€ do 29€ sú už v predaji.
odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti

Peter Lipa, si ako hostiteľ a headliner koncertného večera pozýva dvoch talentovaných hostí. Už niekoľko rokov je zvykom,  že festival dáva priestor aj mladším hudobníkom a tento krát tomu nie je inak. Prináša do Rusoviec dva hudobné projekty s jedinečným pohľadom na hudbu, zo slovenskej a českej scény.

Český rapper, producent a režisér Paulie Garand s kapelou, na Slovensku prvý krát predstaví svoj projekt Acoustic. Vydal 8 sólových albumov a všetky sa vyznačujú Paulieho osobitným štýlom, kombinujúcim rôznorodú mozaiku nálad a atmosfér. Od vážnych tém, cez kritiku, až po odľahčené témy.

Večer otvorí Tibor Feledi Kairos quintet so svojou novou tvorbou, ktorú momentálne dolaďujú v štúdiu. Tento projekt nieje nováčikom a svoje schopnosti potvrdili na hlavnom pódiu jesenného festivalu, kedy otvárali festival ako výhercovia súťaže Mladých talentov.

Peter Lipa Band, otec slovenského jazzu a jedna z najvýznamnejších osobností slovenskej jazzovej scény, už tradične uzavrie zahajovací koncert BJD so svojim pestrým repertoárom.

 

 

Odporúčame

film

Adamove jablká

So 3.12.2022 / Kino Nostalgia
odporúčame!
koncert

KKR na Pink Whale: Rentip, Lyrik H & Luboš Ežo Ambrozai

Št 15.12.2022 / Pink Whale
odporúčame!
vážna hudba

Novoročný koncert

Po 2.1.2023 / Slovenská filharmónia
odporúčame!
výstava

Ka Tekla, František a Marko Blažovci - Louvre Trnava Košice

Blažovci. Košická vetva umeleckej dynastie Blažovcov, otec, mama a syn, vystavujú v Galérii 19 sériu obrazov z posledného obdobia...Viac
18.11.2022 - 22.12.2022 / Galéria 19
odporúčame!