koncert
festival

Open Air Bratislavské Jazzové Dni Slovenská Sporiteľňa 2022

Paulie Garand s kapelou, Peter Lipa, a Tibor Feledi Kairos Quintet. Open Air zahajovací koncert Bratislavských Jazzových Dní Slovenská Sporiteľňa 2022 sa uskutoční už 4. septembra od 18:30 v Sankt Vitus Kaffee v Rusovciach. Vstupenky v cene od 19€ do 29€ sú už v predaji.
odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti

Peter Lipa, si ako hostiteľ a headliner koncertného večera pozýva dvoch talentovaných hostí. Už niekoľko rokov je zvykom,  že festival dáva priestor aj mladším hudobníkom a tento krát tomu nie je inak. Prináša do Rusoviec dva hudobné projekty s jedinečným pohľadom na hudbu, zo slovenskej a českej scény.

Český rapper, producent a režisér Paulie Garand s kapelou, na Slovensku prvý krát predstaví svoj projekt Acoustic. Vydal 8 sólových albumov a všetky sa vyznačujú Paulieho osobitným štýlom, kombinujúcim rôznorodú mozaiku nálad a atmosfér. Od vážnych tém, cez kritiku, až po odľahčené témy.

Večer otvorí Tibor Feledi Kairos quintet so svojou novou tvorbou, ktorú momentálne dolaďujú v štúdiu. Tento projekt nieje nováčikom a svoje schopnosti potvrdili na hlavnom pódiu jesenného festivalu, kedy otvárali festival ako výhercovia súťaže Mladých talentov.

Peter Lipa Band, otec slovenského jazzu a jedna z najvýznamnejších osobností slovenskej jazzovej scény, už tradične uzavrie zahajovací koncert BJD so svojim pestrým repertoárom.

 

 

Odporúčame

divadlo

Bratislava Burlesque Show

9.6.2023 - 1.8.2023 / Red Cat Cabaret Club
odporúčame!
festival

Víno pod hviezdami 2023

8. ročník festivalu Víno pod hviezdami konajúci sa v romantickom prostredí pezinských vinohradov pod Starou horou. Príďte...Viac
4.8.2023 - 6.8.2023 / Vinohrady Pezinok
odporúčame!
divadlo

Jekyll & Hyde

Dospelosť so sebou prináša veľkú výhodu – slobodu. Sloboda dokáže byť riadna schíza.Viac
30.5.2023 - 13.6.2023 / DPOH
odporúčame!
prednáška / diskusia

Hviezdne glóbusy – predchodcovia planetárií?

Ut 30.5.2023 / Stará radnica MMB
odporúčame!