výstava

Magical Moments

Výstava fotografií Petra Paška, Pala Luku, Petra Nižňanského a Jula Nagya, nazvaná Magical Moments, zachytáva ich fotografické cesty po takmer všetkých kontinentoch, ktoré absolvovali v rokoch 2006 až 2016.

Táto akcia sa konala v minulosti

Autor: Peter Paško, Palo Luka, Peter Flynn Nižnanský, Julo Nagy

Autori strávili v každej krajine niekoľko týždňov a všetko podriaďovali tomu, aby urobili čo najlepšie zábery. Na výstave si môžete pozrieť veľkoformátové krajinné fotky, ktoré často zachytávajú pekné miesta v dramatických svetelných podmienkach, ako aj momentky zo života v rôznych kútoch sveta.

Najviac fotografií pochádza z juhozápadu USA, kam sa autori vrátili hneď niekoľkokrát, ale spoznáte aj krásy Kanady, Južnej Ameriky, Nového Zélandu, Filipín, Islandu či Namíbie. K výstave vydala Galéria Nedbalka aj katalóg, v ktorom okrem vystavených fotografií nájdete aj pozorovania z ciest zachytené formou krátkych príbehov.

„Po každej ceste sme zvykli robiť výstavu a na túto sme vybrali tie najlepšie zábery zo všetkých ciest. Výber sme oživili niekoľkými fotkami, ktoré tu majú svoju výstavnú premiéru,“ hovorí Peter Paško.

Autori dúfajú, že výstava a katalóg budú mnohých inšpirovať k tomu, aby tiež začali objavovať magické miesta a momenty, pretože tie sú všade okolo nás, nielen v zahraničí, ale aj doma na Slovensku.

 

 

Odporúčame

koncert

Tricot

Št 21.4.2022 / Nová Cvernovka
odporúčame!
festival

Grape Festival 2022

12.8.2022 - 13.8.2022 / Letisko Trenčín
odporúčame!
výstava

Latentné revolúcie

5.11.2021 - 30.1.2022 / GMB - Pálffyho palác
odporúčame!
party

Gopnik Party vol.2

So 26.3.2022 / Majestic music club
odporúčame!