party
festival

Mestské Hradby 2024: Jaqullin (CZ) + Milosh + Hasky + Makepeace + Bari

Projekt Mestské hradby každý rok prinesú nezabudnuteľné momenty, ktoré dokazujú aké unikátne prepojenie môže vzniknúť medzi ľuďmi, históriou a hudbou. Festival v historickom centre na Mestských hradbách, hneď za Dómom sv. Martina tento rok vzdá vzdá poctu klasickému housu aj zahraničnému technu.
Táto akcia sa konala v minulosti

Všetko to začne už pred 16:00 a bude sa vysielať live do celého sveta.

Line up:
16:00 - 17:00 - Milos
17:00 - 18:00 - Makepeace
18:00 - 19:00 - Jaqullin
19:00 - 20:00 - Hasky
20:00 - 21:00 - Bari

O galantý úvod svojím vinylovým setom sa postará Milos ako dlhoročný propagátor kvalitnej house music. Jeho selekcia ti učaruje na tomto nádherom mieste.Značka ako "Leporelo" alebo eventy "Milkshake" dlhé roky formovali náš vkus na inteligentnú elektroniku. Jeho zápal pre hudbu trvá už 3 dekády a my sa tešíme na jeho neskutočný set na hradbách.

Makepeace si inak ako s energickým techhousom už ani nevieme predstaviť. Jej prednes trackov je jedinečný, chytí ťa za srdce a vyčarí ti úsmev na tvári. Za rok, čo uplynul od hradieb len potvrdzuje svoju pozíciu kráľovnej house & techhouse music.

Tento ročník budeme mať aj zahraničného hosť z Českej republiky. Jaqullin na domácej scéne valcuje jeden event za druhým. Svojské poňatie mixu a jej selekcia ju radia medzi absolutnú špičku v CZ. Vibe, ktorý prináša je hradbám šití na mieru a my vám chceme túto energiu sprostredkovať.

Hasky ako ambasátor projektu nesmie chýbať. Set pri západe slnka naznačuje kam sa bude uberať zbytok noci.

Nakukneme do širších žánrov techna a vkusne to zapasujeme do atmosféry historických hradieb. Na záver ťa do tajov noci odprevadí Bari. Jeho sety sú tu ikonické a plné nadšenia. Proste closing set v centre mesta.

Na hradách bude viacero noviniek. Pridáme bar na pitný režim a zaobstaráme aj externé wc pre vaše pohodlie. Okrem iného vás bude čakať posilnený zvuk.

Prvý krát po skončení budú aj dve oficiálne afterparty, jedna housová v Radosti - Make Peace Love & Music
a techno nálož vo WAX2 kde bude Techno Gang.

Doležité info: Hradby sú kultúrna pamiatka, tak sa správajme zodpovedne a v celom okolí nenechávajme odpad. Budeme radi, ak si vytvoríme o nás všetkých a underground scéne dobré povedomie. Teraz máme príležitosť.

Vstup voľný