party

Kubánska noc

Pretancujte sa do sveta iskrivého temparamentu! Rytmy žiarivé ako západ slnka nad Havanou a intenzívne ako život Ernesta Hemingwaya prebudia štýly son, salsa, cha cha cha, danzón či merengue. To všetko si vychutnáme na jeden dúšok s autentickou kapelou Pragasón a DJmi Mariom a Emeteriom!
odporúčame!
16.11.2019, So
Dunaj˜
22:00

Pragasón (CZ)
je pražská kapela, ktorá sa už od začiatku zameriava na autentickú prezentáciu tradičnej kubánskej hudby v podaní miestnych umelcov. V repertoári tejto sympatickej kapely sú známe rytmy cha cha cha, mamba a salsy, rovnako ako aj menej známe rytmy danzónu, bolera a son. Nadaní muzikanti s talentom urobiť skvelú zábavu roztočia na pódiu známe hity.

Mario
je DJ, ktorý prišiel do našich končín priamo z Havany. Tento najznámejší kubánsky DJ v Prahe má za sebou nespočetne veľa hraní na festivaloch a v kluboch v Česku či v Rusku. Najradšej hrá skvelé hity salsy, timby a reggaetonu, ale nepohrdne ani bachatou a inou latino hudbou.

Emeterio
je DJ a tanečník pôvodom z Kuby. Na Slovensko prišiel pred viac ako desaťročím a venuje sa nielen klubovému hraniu ako latino DJ, ale aj tanečným kurzom ako lektor. Jeho obľúbenou hudbou je salsa, reggaeton, salsaton alebo merengue.

Fb event

--------

Vstup: 7€