party

Urban Market Friday Night w/ ajlávmjuzik

Jeden večer, deväť DJov a štyri B2B súboje. Urban Market a internetové vydavateľstvo ajlávmjuzik prinášajú tú najhorúcejšiu warm-up párty!

Táto akcia sa konala v minulosti

Line up:

VJ Sicknico x VJ Mish

Internetové vydavateľstvo ajlávmjuzik existuje od roku 2008. Hneď prvý release, singel od kapely Modré hory, už prekonal viac ako 15 000 stiahnutí a stránku vydavateľstva navštívilo viac ako pol milióna ľudí. V ajlávmjuzik veria, že dobrú hudbu ľudia spoznajú a ocenia bez ohľadu na to, či ide o hip-hop, elektroniku, folk alebo experimentálny zvuk mesta a my môžeme len súhlasiť!

MtotheG Vydavateľ, producent, promotér, nadšený zberateľ vinylov, jednoducho človek mnohých tvárí, to je MtotheG. Očakávajte divoké kombinácie hitov, ktoré nemožno označiť inak ako „old-school“. MtotheG je okrem už vymenovaných aktivít, tiež zakladateľom vydavateľstva ajlávmjuzik a informačného portálu zameraného na umenie artattack.sk, ktorý funguje už úctyhodných 17 rokov.

Petijee x RENK Petijee tvorí beaty, Eremen rapuje a spolu tento rok vydali debutový album Únikový východ. Na piatkovej párty sa Petijee predstaví ako Dj, v súboji beatov sa proti nemu postaví RENK, milovník vinylov a hrdý člen Humble Grooves teamu.

Ujko x Emliee Dj a producent Ujko, známy tiež ako rapper pod pseudonymom Prezident Lourajder si to rozdá s Emliee, jednou polovicou dua Emonoizboyz, maliarom, producentom a hlavne skvelým streetartistom.

Biomat x Inso Dvaja skvelí turntablisti, z ktorých jeden pravidelne hráva pod značkou WILSONIC a ten druhý minulý rok vydal vinyl v podobe pohľadnice! Set od Insa a Biomata poteší všetkých fajnšmekrov.

Jimmy Pé x Fat Kit Jeden z najtalentova­nejších súčasných producentov elektronickej hudby, Jimmy Pé, ktorému tento rok vyšiel debutový album Insomnia, si zmeria sily s prievidzskou dvojicou Fat Kit, ktorí pri tvorbe svojich skladieb používajú okrem tradičných nástrojov aj rôzne kuriozity, plechovky, špajle, či kľúče.

O potešenie vašich očí sa popri hudobných setoch postarajú aj živé vizualizácie od VJ Sicknico a VJ Mish. Sicknico je inak spolu s Emliee členom street-artovej PEKPEK crew. Mish je grafická dizajnérka a zakladateľka značky Planéta 220, ktorú aktuálne môžete stretnúť najmä v uliciach Londýna.

Vstupné: 5 €

Odporúčame

film

Lietanie pre začiatočníkov

Čierna komédia o tom, ako sa vyrovnať so svojimi strachmi. Banda bojazlivých cestujúcich sa chystá zúčastniť špičkového...Viac
St 17.4.2024 / Kino Film Europe
odporúčame!
party

Nočná x Sharpe Festival 2024

So 27.4.2024 / Nová Cvernovka
od vás odporúčame!
Prechádzka / exkurzia

Prehliadky mesta počas Bratislavských mestských dní 2024

20.4.2024 - 21.4.2024 / Bratislava
odporúčame!
koncert

Kosheen & Sian Evans (UK)

Pi 15.11.2024 / Majestic music club
odporúčame!