koncert

Robert Pospiš & Martin Sillay: 10 rokov albumu Doba

Od vydania albumu, ktorý zanechal mimoriadny otlačok u poslucháčskeho, ale aj odborného publika uplynulo neuveriteľných desať rokov. Doba Roberta Pospiša a Martina Sillaya rezonuje dodnes. Album patrí k veľkým doskám posledného desaťročia slovenskej hudobnej scény. Na koncerte odznie celý album, od začiatku až do konca.
odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti

Roberta Pospiša a Martina Sillaya budú na týchto špeciálnych koncertoch sprevádzať hudobníci zo slovenskej hudobnej špičky. Pôjde o neopakovateľný hudobný večer plné silných skladieb a hudobnej krásy.

Spoločne s Robert Pospišom a Martinom Sillayom sa predstaví skupina zložená špeciálne pre tento koncert. Pôjde o zostavu, ktorá odohrala Dobu na jedinom turné pre piatimi rokmi. Kapelu tvoria výrazné a oceňované osobnosti slovenskej hudby.

„Doba je pre nás prelomovým albumom. Odznie celá. V Bratislave, s ktorou je spojená nerozdeliteľným putom. Som mimoriadne rád, že s nami zahrá celá kapela. Pre nás je to v istom ohľade “superskupina“. Nie kvôli renomé jednotlivých členov. Z ľudského hľadiska. Sme spolu prepojení, aj keď sa už nevidíme tak často. Bude to zážitok pre publikum aj pre nás. Treba prísť. Naozaj...,“, hovorí Robert Pospiš.

Doba Live 2023:
Robert Pospiš – spev, klávesy, ústna harmonika
Martin Sillay - gitary
Roman Harvan - violončelo
Nikolaj Niktitin – saxofón
Valér Miko – klavír / klávesy
Juraj Šušaník - bicie
Peter Raitl – perkusie

Robert Pospiš & Martin Sillay 

Výrazné mená slovenskej hudobnej scény. Na svojom konte majú desať autorských albumov a viac ako deväťdesiat nosičov s ich producentským a zvukovým podpisom. Albumy hudobnej dvojice Robert Pospiš & Martin Sillay sa pravidelne dostávajú na prvé priečky ankiet o najlepšie slovenské albumy. Inšpiráciou oboch hudobníkov, Roberta Pospiša a Martina Sillaya, je neustále hľadanie pravdy v ich životoch. To so sebou prináša aj nepretržité objavovanie nových hudobných výrazov. Práve preto ich tvorba oslovuje vyzretosťou hudobného názoru.

Odporúčame

festival

Dračie dni 2024

Dračie dni sú originálny rozprávkový festival pre celú rodinu. Neponúkame však zážitky len na pozeranie. Pozývame vás, aby ste sa...Viac
So 10.8.2024 / Bratislavský hrad
odporúčame!
party

Sun(DJ)set

2.8.2024 - 13.9.2024 / Hrad Devín MMB - Národná kultúrna pamiatka
odporúčame!
festival

Víno pod hviezdami 2024

3. ročník festivalu Víno pod hviezdami konajúci sa v romantickom prostredí pezinských vinohradov Pod starou horou. Príďte...Viac
2.8.2024 - 3.8.2024 / Vinohrady Pezinok
odporúčame!
vážna hudba

Konvergencie: Bella Adamova, Škampa Quartet: Winterreise

Bella Adamova & Škampa Quartet: Winterreise - Zimná cesta. Piesňový recitál obdivovanej českej mezzosopranistky Belly...Viac
Pi 13.9.2024 / Primaciálny palác
odporúčame!