letný festival

TopFest 2019

Rockový festival bude 28. a 29. júna v areáli na Zelenej vode v Novom Meste nad Váhom. Hlavnou hviezdou bude Slash, ktorý príde so spevákom Mylesom Kennedym a kapelou The Conspirators!

Táto akcia sa konala v minulosti

Areál Zelená voda v Novom Meste nad Váhom je pripravený na festival TOPFEST! Príďte si užiť dokonalú letnú atmosféru, festival ponúka stanové mestečko a kúpanie priamo v areáli.  28. a 29. júna pripravili organizátori pre fanúšikov tri pódiá s nadupaným hudobným programom. Nebude chýbať skvelý sprievodný program a obľúbený Topfest run. Nenechajte si ujsť legendárneho Slasha, Apollo 440, Horkýže Slíže, Desmod, Čechomor, Zemětřesení, Slobodnú Európu, Zónu A, Arzén, Smola a Hrušky, Trash Boat, Dezz Nuts, Great Malarkey, Bloody Beetroots, Hand Like Houses, Walda Gang, From Our Hands, Doctor P.P. či The Circus Brothers, Lukáša Adamca, Funny Faces, Ramchat, Buranowski a ďalších. Čakáme vás na Zelenej vode!

Dokonalý štart letnej festivalovej sezóny – to je TOPFEST, ktorý sa vrátil na svoju domovskú scénu do areálu na Zelenej vode pri Novom Meste nad Váhom. Prírodná plocha s jazerom a zeleňou dodáva festivalu nový rozmer.

Festival ponúka dva dni plné hudby a tri pódiá. Blue stage čiže hlavné pódium bude patriť headlinerom – gitaristovi Slashovi so spevákom Mylesom Kennedym a sprievodnou kapelou The Conspirators, skupine Apollo 440, kapelám Deez Nuts, Horkýže Slíže, Čechomor. Na Green stage vystúpia Desmod, Zemětřesení, Šarišanci,  Lukáš Adamec a ďalší. Storm stage bude určená pre fanúšikov hlavne domácej scény a zahrajú na ňom  aj mladé nádejné slovenské kapely. Na Storm stage sa bude po oba dni festivalu konať semifinále hudobnej súťaže Rocková maturita. O dobrú náladu na TOPFESTe sa postará aj česká skupina Walda Gang, ktorá sa živí recesiou a country-rockovými úpravami najväčších hitov nesmrteľného Waldemara Matušku. V ich podaní zaznejú hitovky Eldorádo, Jó třešně zrály, Písnička pro Zuzanu, Orchestrion, alebo Slavíci z Madridu. 

Na festivale sa môžete tešiť na skvelý sprievodný program a množstvo atrakcií, pre mladších ale aj starších návštevníkov. Nebudú chýbať kolotoče, vodný futbal, vodné atrakcie, virtuálna realita, 5D kino, outdoorová hra Somewhere  a Topfest run.

Fanúšikovia si užijú množstvo stánkov s rôznorodým tovarom aj stánky s kvalitným festivalovým jedlom. Návštevníci starší ako 18 rokov sa budú môcť osviežiť pivkom, v areáli bude niekoľko pivných zón. Hlavná pred Blue Stage bude otvorená nonstop. Festival sa koná v areáli Zelená voda a teda návštevníci sa môžu schladiť a okúpať sa v jazere. Ale počas festivalu bude vodná plocha oplotená a strážená záchranármi aj SBS. Bude sprístupnená každý deň od 08:00 do 20:00 hodiny. Vo vode vo vzdialenosti, ktorú určí hliadka zdravotnej služby na člne, budú umiestnené bójky. Za tie nebude možné ísť, iba na vlastné riziko. Každý na to bude upozornený pri vstupe na pláž. Za neuposlúchnutie zákazu bude návštevníkovi odstránená páska a bude vyvedený z areálu.

Stanové mestečko sa na TOPFESTE nachádza priamo v areáli Zelená voda. Keďže sa festival ková v priestoroch kempingu, ju nutné zaplatiť jednorázový poplatok za stanovanie dve eurá. Stanovanie pri autách bude možné len na vyhradenom parkovisku a len do naplnenia jeho kapacity. Vopred zaplatené karavany majú vstup možný len do piatka do 11:00. Nie je možné zobrať si so sebou grily, nebezpečné predmety, sklo, plechovky, psov a iné zvieratá. Na parkovanie budú vyhradené parkovacie zóny, ktoré budú riadne označené. Jedno parkovisko sa nachádza pri zjazde z D1 a ostatné pri vstupe do areálu Zelenej Vody. Cena za parkovanie automobilov, motocyklov bude 5 eur na celé trvanie festivalu. Cena za parkovanie karavanov s pripojením na elektrickú energiu je 15 eur na celé trvanie festivalu. Pre návštevníkov pripravili organizátori kyvadlovú dopravu, ktorá bude premávať z Hlavnej stanice v Novom Meste nad Váhom do areálu Zelená Voda a opačne.

Line up: 
Apollo 440 /UK
Arzén /SK
Beautiful Bastards /SK
Bezvačku /SK
Bloody Beetroots dj set /ITA
Buranowski /SK
Bystrík Band /SK
Bullet Holes /SK
Čechomor /CZ
Cherry Street /SK
Circus Brothers / CZ
Deez Nuts / AU
Desmod /SK
Devenan /SK
Doctor P.P. / CZ
From Our Hands /SK
Funny Faces /SK
Grai /RUS
Great Malarkey / UK
Hands like Houses /AU
Horkýže Slíže  / SK
HT /SK
Late /SK
Lukáš Adamec /SK
Mad Frequency /SK
Maniac /CZ
Marian Greksa a Delykvenc /SK
MF - víťaz Famatu
Mofokiller /SK
Myles Kennedy And The Conspirators / US
Nora Carusso /SK
Ramchat / SK
Reflexy /CZ
Rocková maturita
Rocková maturita II.
Šarišanci  / SK
Slash / USA
Slobodná Európa /SK
Smola a hrušky /SK
The Great Malarkey / UK
The Bloody Beetroots /ITA
The Circus Brothers /CZ
Trash Boat /UK
Walda Gang /CZ
Zemětřesení /CZ
Zóna A /SK

Hlavná stránka Topfestu

----------

Vstup: 40€ 

Odporúčame

divadlo

Rozprávka o šťastnom konci

Rozprávke nechýba humor ani napätie, pohybová ladnosť až cirkusová akrobacia, výtvarná poézia ani scénická premenlivosť. A...Viac
7.9.2019 - 28.4.2020 / Slovenské národné divadlo - Historická budova
KIDSTOWN odporúčame!
koncert

Prezident Lourajder + Radimo

So 31.8.2019 / T3 - kultúrny prostriedok
odporúčame!
iná akcia

Propeler opäť spája. Tešíme sa na vás každý júlový a augustový víkend.

Cestovná agentúra Flora Tour vás srdečne pozýva na plavbu Propelerom medzi Bratislavskými brehmi každý víkend počas letných...Viac
5.7.2019 - 31.8.2019 / Staré Mesto Rázusovo nábrežie / Petržalka Dunajský Pivovar
od vás odporúčame!
letný festival

Pannonica Folk Festival 2019

29.8.2019 - 31.8.2019 / Barcice, Poľsko
odporúčame!