film
festival

Scandi (prehliadka súčasných severských filmov)

Koniec januára bude už tradične patriť severským krajinám a ich nezameniteľnej kinematografii. Od 24. 1. do 31. 1. bude deviaty ročník prehliadky súčasného severského filmu Scandi. 

odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti

Program:

 

24.1.

17:00 Bombastický Johan, Kino Film Europe

17:00 UFO ŠvédskoKino Film Europe

18:00 Nič, Kino Mladosť

18:00 Je mi zo seba zle, Kino Mier Senec

19:00 NičKino Film Europe

19:30 Posadnutosť, Kino Film Europe

19:30 Posadnutosť, Kino Lúky

19:30 Posadnutosť, Kino Mier Modra

19:45 Ono, Kino Mladosť

20:00 Je mi zo seba zle, Artkino za Zrkadlom

21:00 Je mi zo seba zleKino Film Europe

 

25.1.

17:00 Letné svetlo a potom príde noc, Kino Film Europe

17:00 Emigranti, Kino Film Europe

17:00 Večer škandinávskej literatúry a filmu (úvod k filmu), Panta Rhei Aupark

17:20 Bombastický Johan, Cinema City Aupark

18:00 Letné svetlo a potom príde noc, Kino Mladosť

18:00 Letné svetlo a potom príde noc, Kino Mier Senec

19:05 Ono + online Q&A s režisérkou filmu Hannou Bergholm, Kino Film Europe

19:30 Všetky moje listy spáľ, Kino Mier Modra

19:30 Je mi zo seba zle, Cinema City Aupark

20:00 Emigranti, Artkino za Zrkadlom

20:00 Všetky moje listy spáľ, Kino Film Europe

20:00 Letné svetlo a potom príde noc, Cinema City Aupark

20:05 Je mi zo seba zle, Kino Mladosť

21:40 OnoCinema City Aupark

 

26.1.

15:00 Emigranti, Cinema City Aupark

17:00 Je mi zo seba zle + Okrúhly stôl Michala Havrana (diskusia po filme), Kino Film Europe

17:30 UFO Švédsko, Kino Mladosť

18:00 Nič, Kino Mier Senec

18:10 Letné svetlo a potom príde noc, Cinema City Aupark

19:00 Posadnutosť, Kino Film Europe

19:00 Je mi zo seba zle, Kino Lumière

19:00 Nič, Kino Film Europe

19:15 UFO ŠvédskoKino Film Europe

19:30 UFO Švédsko, Kino Mier Modra

19:45 Dealer, Kino Mladosť

20:30 Bombastický Johan, Kino Lúky

20:40 UFO ŠvédskoCinema City Aupark

21:15 OnoKino Film Europe

 

27.1.

16:00 Všetky moje listy spáľCinema City Aupark

16:30 Letné svetlo a potom príde noc, Kino Film Europe

17:45 Všetky moje listy spáľ, Kino Mladosť

18:00 Bombastický Johan, Kino Kultúrka Stupava

18:30 EmigrantiCinema City Aupark

18:50 Všetky moje listy spáľ, Kino Film Europe

19:00 UFO Švédsko, Kino SĽUK

19:30 Je mi zo seba zle, Kino Film Europe

19:30 Ono, Kino Lúky

19:30 Emigranti, Kino Mier Modra

20:00 Bombastický Johan, Kino Mladosť

20:00 Nič, Artkino za Zrkadlom

20:00 Je mi zo seba zle, Kino Kultúrka Stupava

21:15 Dealer, Kino Film Europe

21:30 PosadnutosťCinema City Aupark

21:30 PosadnutosťKino Film Europe

 

28.1.

16:00 Je mi zo seba zle, Kino Mladosť

16:00 Dealer, Kino Lúky

16:15 Ono, Kino Film Europe

16:30 Bombastický Johan, Kino Film Europe

16:30 Nič, Cinema City Aupark

17:00 Bombastický Johan, Kino SĽUK

17:50 Bombastický Johan, Kino Mladosť

18:00 UFO Švédsko, Kino Kultúrka Stupava

18:15 Emigranti, Kino Film Europe

18:15 Dealer II, Kino Lúky

18:30 UFO ŠvédskoCinema City Aupark

19:00 Letné svetlo a potom príde noc + Cestovateľské kino: Island (úvod k filmu), Kino Film Europe

19:10 Všetky moje listy spáľ, Kino SĽUK

19:40 Letné svetlo a potom príde noc, Kino Mladosť

20:30 Dealer III, Kino Lúky

20:30 Všetky moje listy spáľ, Kino Kultúrka Stupava

21:10 Ono, Cinema City Aupark

21:15 Dealer II, Kino Film Europe

21:20 Letné svetlo a potom príde noc, Kino Film Europe

 

29.1.

16:00 Nič, Kino Mladosť

16:20 Je mi zo seba zle, Cinema City Aupark

16:45 Je mi zo seba zle, Kino Film Europe

17:00 Je mi zo seba zle, Kino SĽUK

17:00 UFO Švédsko + Okrúhly stôl Michala Havrana (diskusia po filme), Kino Film Europe

17:30 Všetky moje listy spáľ, Artkino za Zrkadlom

17:45 UFO Švédsko, Kino Mladosť

18:30 Bombastický JohanCinema City Aupark

19:00 Letné svetlo a potom príde noc, Kino Film Europe

19:10 Letné svetlo a potom príde noc, Kino SĽUK

19:30 UFO Švédsko, Kino Lúky

19:30 Ono, Kino Film Europe

20:00 Dealer II, Kino Mladosť

20:00 Letné svetlo a potom príde noc, Artkino za Zrkadlom

20:40 Nič, Cinema City Aupark

21:15 Dealer III, Kino Film Europe

21:30 Nič, Kino Film Europe

 

30.1.

16:40 PosadnutosťCinema City Aupark

17:00 Bombastický Johan, Kino Film Europe

17:30 Emigranti, Kino Mladosť

18:00 Všetky moje listy spáľ, Kino Mier Senec

19:00 Všetky moje listy spáľ, Cinema City Aupark

19:00 Nič, Kino Film Europe

20:15 Posadnutosť, Kino Mladosť

20:45 UFO Švédsko, Kino Film Europe

21:40 Letné svetlo a potom príde nocCinema City Aupark

 

31.1.

15:30 UFO ŠvédskoCinema City Aupark

17:00 Emigranti, Kino Film Europe

18:00 Ono, Kino Mier Senec

18:10 Ono, Cinema City Aupark

18:15 Ono, Kino Mladosť

20:00 Dealer III, Kino Mladosť

20:00 Všetky moje listy spáľ, Kino Film Europe

20:15 Bombastický JohanCinema City Aupark

 

1.2.

19:30 Bombastický Johan, Kino Mier Modra

19:30 Emigranti, Kino Kultúrka Stupava

 

2.2.

19:30 Letné svetlo a potom príde noc, Kino Mier Modra

 

7.2.

19:30 Dealer, Kino Mier Modra

 

14.2.

19:30 Dealer II, Kino Mier Modra

 

21.2.

19:30 Dealer III, Kino Mier Modra

 

Odporúčame

koncert

Bratislavské dievčatá

St 8.3.2023 / Weranda
odporúčame!
divadlo

Las Vegas Varieté

Zábavný, zvrhlý, zvodný revuálny zážitok! Dekadencia, humor, očarujúce cirkusové, tanečné a spevácke čísla, burlesque a Vy -...Viac
Pi 10.2.2023 / Red Cat Cabaret Club
odporúčame!
vážna hudba

Organové koncerty pod pyramídou

Ďalší ročník koncertného cyklu Organové koncerty pod pyramídou.Viac
19.2.2023 - 18.6.2023 / Koncertné štúdio Slovenského rozhlasu
odporúčame!
party

Faya Starters

So 11.2.2023 / Teleport
od vás odporúčame!