letný festival

Rock pod kameňom 2023

Tak ako každý rok, aj tento, sa milovníci rocku, metalu a dobrej hudby môžu tešiť na Rock pod kameňom.

Táto akcia sa konala v minulosti

Dávku dobrej muziky rôznych štýlov si môžu návštevníci festivalu vychutnať 20. - 22. júla 2023. Festival sa bude konať na zvyčajnom mieste v prekrásnom prostredí Sninských rybníkov.

Rock pod kameňom predstavuje nemeckú metalovú kapelu Kreator. Táto legendárna skupina je jednou z najinšpiratívnejších v oblasti thrash metalu. Ich rýchla a energická hudba ťa dostane až do morku kostí.
Svoju prvú nahrávku vydali už v roku 1985 a odvtedy si získali fanúšikov po celom svete. Sú známi aj svojimi úžasnými živými vystúpeniami, kde dokážu náladu na koncerte rozpáliť na maximum. 
Ich texty obsahujú rôzne tematické okruhy, ktoré sa týkajú života a ľudských emócií. Medzi najúspešnejšie albumy patria "Extreme Aggression", "Pleasure to Kill" a "Coma of Souls". Ak máš rád tvrdú hudbu a chceš sa nechať unášať atmosférou metalového koncertu, Kreator je pre teba tou správnou voľbou.

Na festivale ďalej vystúpia: Daniel Landa, Mofokiller, Horkýže Slíže, Alkehol, Bijouterrier, Törr, John Wolfhooker, Pain, Tomáš Klus, Me and That Man

Viac info

Vstupné: od 30€

Malebné prostredie rekreačnej oblasti je ako stvorené  na ideálnu dovolenku. V susedstve festivalového areálu sa nachádza biokúpalisko, ktoré je ako stvorené na schladenie sa počas festivalových prestávok. V rekreačnej oblasti máte veľa možností prespania. Pre náročnejších návštevníkov je k dispozícii v bezprostrednej blízkosti areálu festivalu sú hotely, poprípade  chatky, ktoré sú ako stvorené na relax. 

Menej náročný návštevníci môžu využiť služby autocampingu, poprípade stanového mestečka, ktoré prevádzkujú súkromné osoby (ktoré nemajú nič spoločne s festivalom) v blízkosti festivalového areálu. V areáli festivalu sa nachádza veľa stromov, ktoré sa postarajú o príjemný chládok. Počas festivalu sa nemusíte obávať ani o prázdny žalúdok. Budú pre Vás prichystané stánky, v ktorých uspokojíte nielen svoj hlad, ale aj smäd.

Odporúčame

film

Be2Can 2023

Najväčšia filmová udalosť jesene sa blíži. Jubilejný desiaty ročník filmovej prehliadky Be2Can ponúkne dramaturgicky vycibrený...Viac
11.10.2023 - 18.10.2023 / Bratislava
odporúčame!
koncert

Occult Hand Order (FR), Casillas (SRB), Rita Mosss (GR)

Francúzska psychedelic doom kapela Occult Hand Order spolu s noisovými Casillas zo Srbska a gréckymi Rita Mosss na Werande.Viac
Pi 27.10.2023 / Weranda
odporúčame!
výstava

Ne(s)pútaní. Venované pamiatke Erika Bindera.

Vždy ma mimoriadne zaujímali autori, ktorí boli nespútaní dobou či konvenciami, zvádzali zložité vnútorné boje alebo celkom...Viac
4.10.2023 - 24.11.2023 / Galéria Slovenského rozhlasu
odporúčame!
film

Invalid

Pi 6.10.2023 / Kino Kultúrka Stupava
odporúčame!