koncert

Voyage de Rézé - zrušené

Pri príležitosti mesiaca frankofónie Filozofická fakulta Univerzity Komenského v Bratislave v spolupráci s Francúzskym inštitútom, Francúzsko-slovenským univerzitným inštitútom a asociáciou FrancAvis privíta v dňoch 17. a 18. marca 2020 francúzsku hudobnú skupinu Voyage de Rézé, trio musical dessiné.
Táto akcia sa konala v minulosti

Táto hudobná skupina spájajúca vo svojej tvorbe hudbu a kresbu príde do Bratislavy vyrozprávať príbeh cestovania a skúsenosti zažitej v dialógu kultúr, v stretnutiach a vzájomných výmenách, zažitej pri poznávaní hraníc a odlišností.

Koncert skupiny a tvorivé semináre o písaní, hudbe, cestovaní a kresbe pre gymnazistov a vysokoškolských študentov chcú nielen podporiť francúzsku kultúru v našom priestore, ale aj prehĺbiť spoluprácu medzi strednými a vysokými školami, a zosilniť tak povedomie o tejto kultúre ako aj lásku k francúzskemu jazyku.

-----

Vstup: 2€

Odporúčame

koncert

K fontánam: Fero Király / Jonáš Gruska / Jozef Lupták / Boris Lenko

20.8.2020 - 26.8.2020 / Karloveská knižnica
odporúčame!
divadlo

Johanes Faust

Slovenské marionetové divadlo. Johanes Faust je nielen najznámejšou ale aj najobľúbenejšou hrou, ktorú po niekoľko storočí...Viac
Št 27.8.2020 / A4 - priestor súčasnej kultúry
odporúčame!
festival

Punkáči deťom 2020

27.8.2020 - 30.8.2020 / Letisko Trenčín
odporúčame!
party

Tanečný dom - tance menšín

Cyklus Tanečných domov pokračuje svojou letnou edíciou aj v mesiaci august. Do záhrady Umelky Dragúni prinášajú unikátne tance...Viac
St 12.8.2020 / Galéria Slovenskej výtvarnej únie / Umelka
odporúčame!