koncert

Vltava (CZ) & Terrible 2s

Koncert stálice českej klubovej a festivalovej scény Vltava spolu s bratislavskou alternatívnou kapelou Terrible 2s.
odporúčame!
19.07.2024, Pi
Pink Whale
18:30

Vltava vznikla v roku 1986. Jedna z najosobitejších českých kapiel je odvtedy stálicou českej klubovej a festivalovej scény. Pestré skladby plné obrazov a hudobnej ľahkosti spoľahlivo zasahujú poslucháčov všetkých generácií. Na jej čele stojí herec, spevák, gitarista, autor textov a hudby Robert Nebřenský.

Vltava zahrá prierez svojej histórie a súčasne predstaví najnovšie piesne z aktuálneho albumu "Spass muss immer sein", vďaka ktorému bola nominovaná na Cenu Anděl 2022 na Skupinu roka.

Terrible 2s je kapela, ktorú založili v roku 2020 štyria členovia slovenskej legendárnej skupiny „Živé kvety“: Lucia Piussi, Agnes Lovecká, Mišo Lašán a Juraj Mironov. Rok potom natočili svoj debutový album „Na vrchole síl“. Časť skladieb nahrala kapela naživo a časť vznikla na podkladoch elektronických beatov. “Dá sa povedať, že sme si splnili svoj hip-hopový sen, aj keď to nakoniec to až tak ortodoxný hip-hop nie je” vraví Agnes. Určite sa ale pripravte na silnú dávku spievanej a miestami rapovanej bratislavskej poézie.

Odporúčame

iná akcia

Komentované prehliadky budovy YMCA

Št 15.8.2024 / YMCA
odporúčame!
koncert

Danube Music Day: Max Cooper (UK)

Britský hudobník a producent Max Cooper prinesie 20. decembra do Majestic music clubu svoju strhujúcu audiovizuálnu 3D/AV šou...Viac
Pi 20.12.2024 / Majestic music club
odporúčame!
film

Tár

Oscarová herečka Cate Blanchettová zažiari v úlohe Lydie Tár, jednej z najslávnejších dirigentiek na svete. Tár je pôsobivou...Viac
Ne 23.6.2024 / Kino Lumière
odporúčame!
iná akcia

Modranský piknik

So 22.6.2024 / Lúka Otčenáška
odporúčame!