koncert

The Golden Voices of Gospel

Vianočná gospel show v podaní nadaných černošských vokalistov a hudobníkov pod vedením reverenda Dwighta Robsona. Zúčasníte sa vzrušujúcej cesty storočím černošských spirituálov, tradicionálov a gospelov.

Táto akcia sa konala v minulosti

Skupina vznikla v roku 2000 pod vedením reverenda Dwighta Robsona, ktorý bol ich zakladateľom a za tú dobu už absolvovala len v Európe viac ako 500 úspešných koncertov. V súčasnosti ide o osemčlenný súbor nadaných afroamerických vokalistov a hudobníkov.

Vodca skupiny Dwight Robson sa narodil v St Louis (pôsobil ako farár viac než 14 rokov, napríklad v Michigane, Bostone a inde…). Je známou tvárou hudobnej scény, má viac úspešných hudobných projektov, z ktorých možno najúspešnejšia je práve formácia The Golden Voices of Gospel, ktorá spolupracovala viackrát na pódiu medzi inými aj s takými osobnosťami hudobného sveta ako Mariah Carey alebo Michael Jackson a i…

Vianočná gospel show v podaní nadaných černošských vokalistov a hudobníkov pod vedením reverenda Dwighta Robsona Vás pozýva zúčastniť sa vzrušujúcej cesty storočím černošských spirituálov, tradicionálov a gospelov. Táto hudba v ich podaní sa dostáva pod kožu ako žiadna iná… Ich repertoár zahŕňa známe skladby Oh, Happy Day, Glory Glory Hallelujah, He's Got The Whole World a veľa ďalších slávnych a obľúbených gospelov.

Vstupné:
10 € až 35 €

Odporúčame

koncert

Buty

Št 20.10.2022 / .klub pod lampou
odporúčame!
výstava

Erna monumentálna. Erna Masarovičová a jej sochárska tvorba

Erna Masarovičová (1926 – 2008) je v slovenskej umenovede stále označovaná najmä ako autorka originálnych šperkov a medailí...Viac
30.6.2022 - 30.10.2022 / GMB - Mirbachov palác
odporúčame!
výstava

Ľudstvo

25.9.2022 - 31.10.2022 / Staromestské centrum KaV - Pistoriho palác
odporúčame!
koncert

Stoned Jesus (UA) + Vovk (UA)

Št 17.11.2022 / Fuga
odporúčame!