koncert
divadlo
vážna hudba

Special Guest: Charkovské národné akademické divadlo opery a baletu - koncert zrušený

Red Cat Cabaret Club privíta špičkových ukrajinských umelcov z 250 členného súboru Charkovského národného akademického divadla opery a baletu, ktorí našli útočisko neďaleko Bratislavy, a sú pripravení uniesť vás svojimi rytmami tanga, jazzu, klezmeru aj opery do sveta vášne, melanchólie, elegancie a slobody.
Táto akcia sa konala v minulosti

Tento jedinečný zážitok plný slávnych melódií vám sprostredkuje sedem umelcov, budete počuť sláčikové kvarteto, harmoniku, violončelo, perkusie, klavír, saxofón a spev. A ktovie čo sa ešte prihodí... ako v kabarete!

Klub otvára o 20:00, koncert sa začne o 21:00, vstupné je 25€

We are honored to welcome to our club top Ukrainian artists from the 250-member of the Kharkiv National Academic Theater of Opera and Ballet, who have found refuge near Bratislava, and are ready to take you with their rhythms of tango, jazz, klezmer and opera into the world of passion, melancholy, elegance and  freedom.  This unique experience full of famous melodies will be brought to you by seven artists, you will hear a string quartet, harmonica, cello, percussion, piano, saxophone and vocals.  And who knows what else will happen... like in a cabaret!

Red Cat Cabaret Club
 

Odporúčame

prednáška / diskusia

Premeny mesta: bratislavské vydanie

Po 17.10.2022 / Mestská knižnica v Bratislave - Úsek odbornej literatúry
odporúčame!
festival

BHS / Bratislavské hudobné slávnosti 2022

23.9.2022 - 8.10.2022 / Slovenská filharmónia
odporúčame!
koncert

Poppy Ajudha

So 22.10.2022 / A4 Studio, Trnavská cesta 39
odporúčame!
iná akcia

Jesenná záhradná slávnosť na zámku Schloss Hof

Jeseň zahalí zámok Schloss Hof do nádherných zlatistých farieb. Počas jesennej slávnosti na idylickom zámockom statku sa môžete...Viac
Ne 9.10.2022 / Schloss Hof
odporúčame!