koncert
divadlo
vážna hudba

Special Guest: Charkovské národné akademické divadlo opery a baletu - koncert zrušený

Red Cat Cabaret Club privíta špičkových ukrajinských umelcov z 250 členného súboru Charkovského národného akademického divadla opery a baletu, ktorí našli útočisko neďaleko Bratislavy, a sú pripravení uniesť vás svojimi rytmami tanga, jazzu, klezmeru aj opery do sveta vášne, melanchólie, elegancie a slobody.
Táto akcia sa konala v minulosti

Tento jedinečný zážitok plný slávnych melódií vám sprostredkuje sedem umelcov, budete počuť sláčikové kvarteto, harmoniku, violončelo, perkusie, klavír, saxofón a spev. A ktovie čo sa ešte prihodí... ako v kabarete!

Klub otvára o 20:00, koncert sa začne o 21:00, vstupné je 25€

We are honored to welcome to our club top Ukrainian artists from the 250-member of the Kharkiv National Academic Theater of Opera and Ballet, who have found refuge near Bratislava, and are ready to take you with their rhythms of tango, jazz, klezmer and opera into the world of passion, melancholy, elegance and  freedom.  This unique experience full of famous melodies will be brought to you by seven artists, you will hear a string quartet, harmonica, cello, percussion, piano, saxophone and vocals.  And who knows what else will happen... like in a cabaret!

Red Cat Cabaret Club
 

Odporúčame

vážna hudba

Slovenský komorný orchester: Haydn

Ne 24.3.2024 / Dóm sv. Martina
odporúčame!
výstava

Marko Blažo - Celý človek

Monografická výstava Marka Blaža (1972 – 2021) je pokusom vložiť košaté, až holisticky komplexné dielo tohto výnimočného umelca...Viac
16.2.2024 - 19.5.2024 / Slovenská národná galéria Bratislava
od vás odporúčame!
výstava

Z depozitára: Forma na výrobu tehál – firma Rössler

1.2.2024 - 31.3.2024 / Múzeum mesta Bratislavy (MMB)
odporúčame!
film

Bastard

Šiesty celovečerný film Nikolaja Arcela je vynikajúcou historickou drámou s fenomenálnym Madsom Mikkelsenom v hlavnej úlohe...Viac
Kino Film Europe / Kino Lumière / Cinema City Eurovea / Kino Lúky
odporúčame!