koncert
party

SJU + Bulp & afterparty

Vychutnajte si posledný koncert pred letom v Klube Za Oponou, v priestore priamo na javisku v Kultúrnom centre Modra. V sobotu 29. júna vystúpi SJU, ako špeciálny hosť sa predstaví Bulp.
odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti

SJU je nové meno na slovenskej & českej hudobnej scéne, jej repertoár je plný hravej a tanečnej elektroniky, farbených vizuálov, kostýmov a projekcií. Donedávna známa ako bubeníčka v kapele Ora the Molecule pod Mute Records a Nerve Manažmentom (Fred Again, Haai), momentálne pôsobí a tvorí medzi Prahou a Londýnom.

So svojím sólo projektom už vystupovala v Berlíne, Londýne či New Yorku. Jej singel Rhythm In Your Pose vyšiel na francúzskej značke Kitsune Musique, a bol umiestnený v reboote HBO seriálu Gossip Girl. 

Jedna z jej najnovších skladieb NYE SKO bola pridaná do zoznamov skladieb Fresh Finds & Fresh Finds Indie na Spotify, a nórske vydavateľstvo Snorchel Records bude tento rok vydávať jej špeciálny vinyl. SJU sa tento rok objavila v longliste na „Skladba roka“ a „Objav roka“ na udeľovaní cien Radio Head Music Awards 2023. 

Jej debutový album „Mind Theatre“ vyšiel 26. apríla, a momentálne je s ním na turné. SJU aktuálne naživo tvoria Sju Smatanová (spev, synth, perkusie) a Ľuboslav Krajňák (Waterbased) na gitaru & elektronické textúry. SJU má tiež svoju vlastnú módnu značku @BYSJU a vyrába klobúky pre Will.I.Am, The Black Eyed Peas, Jungle alebo Gorillaz."


Vstupné: 10 eur v predpredaji na podujatia.kcmodra.sk, 15 eur na mieste
Door open: 19:00

Koncerty z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia
 

Akciu a všetky informácie o nej pridal na Citylife.sk priamo organizátor Kultúrne centrum Modra. Redakcia nezodpovedá za prípadné nepresnosti, chyby, a zmeny. Ak organizujete akciu, na Citylife.sk a Kidstown.sk ju môžete pridať na adrese pridaj.citylife.sk.

Odporúčame

výstava

Umenie, ktoré zostalo

Zbierka Medzinárodného bienále mladých výtvarníkov DANUVIUS 68. Výstava predstavuje dlhé roky nevystavovaný (zabudnutý) súbor...Viac
28.3.2024 - 25.8.2024 / Slovenská národná galéria Bratislava
odporúčame!
film

Len rieka tečie

Policajný šéf vyšetruje v 90. rokoch sériu vrážd v malom čínskom vidieckom mestečku na brehu rieky. Zatýkanie prichádza...Viac
Artkino Za zrkadlom / Kino Lúky / Kino Mladosť / Cinemax Bory Mall / Cinema City Eurovea / Kino Film Europe...
odporúčame!
film

Pozor, padá SNG!

Kafkovský proces rekonštrukcie Slovenskej národnej galérie trval viac ako desať rokov. Príliš dlho sa zdalo, že svetlo na konci...Viac
Po 12.8.2024 / Nová Cvernovka
odporúčame!
koncert

Festival letných dvorov a nádvorí 2024

GMB - Mirbachov palác / Staromestské centrum KaV - Zichyho palác
odporúčame!