koncert

Puding pani Elvisovej - krst albumu

Krst nového albumu Tektonická platňa kapely Puding pani Elvisovej. Po piatich rokoch prichádza PPE s novým albumom, ktorý bude mať viac živý zvuk a prinesie čisto slovenské texty. Slivka, Miloš, Viliam, Pino a Dalibor opäť na jednom pódiu vypustia prúdy láv aj originálnej hudby. Spolu s nimi sa večer predstavia aj Monikino Kino a Midi Lidi DJs.

odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti

Puding pani Elvisovej je slovenská elektro-indie-popová kapela v zložení Slivka, Miloš, Viliam, Pino a Dalibor. Skupina vznikla v roku 1996 v Košiciach a dodnes má na konte tri albumy Automati, Play/Pause/Eject a π („Pí“). Štvrtý album Tektonická platňa k nim pribudne v polovici mája. Fanúšikovia sa z neho zatiaľ dočkali videosingla Prúdy láv a vianočnej skladby Antistres. PPE majnú na konte aj štyri ceny Radio_Head Awards, jednu za Singel roka 2011 a tri ako najlepšia koncertná kapela.

Monikino kino
spojenie slovenskej hudobníčky a filmárky Moniky Midriakovej a hudobníka, režiséra a herca Petra Mareka z kapely Midi Lidi sľubuje svieže hudobné nápady.

Midi Lidi DJ set
členovia známej čeksje kapely DJ Tomino a DJ Myslivec nás prevedú cez zákutia aj výslnia terajšej elektronickej hudby, ale možno nás prekvapia aj staršími hitmi. 

Vstupné:
7 €

Afterpárty 
Po koncertoch bude buli pokračovať aj v Nu Spirit Clube, kde od 01:00 budú rozpaľovať gramce Yanko Kral a Bobsan. So vstupenkou z koncertu budete mať na afterku zvýhodnený vstup.

 

Odporúčame

výstava

Miloš Alexander Bazovský - Slovenská vizuálna balada

Galéria Nedbalka ako galéria moderného umenia každoročne organizuje niekoľko výstav, prostredníctvom ktorých návštevníkom a...Viac
24.1.2024 - 26.5.2024 / Galéria Nedbalka
odporúčame!
film

Pozor, padá SNG!

Kafkovský proces rekonštrukcie Slovenskej národnej galérie trval viac ako desať rokov. Príliš dlho sa zdalo, že svetlo na konci...Viac
25.2.2024 - 26.2.2024 / Kino Lumière
odporúčame!
divadlo

Divadlo SkRAT: Unavená žiadosť

Št 14.3.2024 / A4 - priestor súčasnej kultúry
odporúčame!
vážna hudba

Konvergencie: Bastien a Bastienka

Ne 25.2.2024 / Slovenská národná galéria Bratislava
odporúčame!