koncert

Le Payaco

Koncert kultovej bratislavskej skupiny Le Payaco v klube pod lampou na Palisádach. Bude to deväťdesiatminútový, jediný klubový koncert pred letnou festivalovou sezónou. Počuť budete známe kúsky, ale aj skladby, ktoré kapela bežne nehráva. Niektoré z nich nikdy nevyšli na žiadnom z albumov, a nevisia na žiadnej zo streamovacích služieb.
odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti

Kapelu založili v roku 1996 štyria kamaráti a spolužiaci. V Bratislave sa Le Payaco rýchlo stali jednou z najvyhľadávanejších kapiel a postupne aj pravidelnými účinkujúcimi a headlinermi na najväčších slovenských festivaloch.

Vydali šesť albumov a niekoľko veľmi úspešných singlov. Pesničky ako Sadni si mi na kolená, Ochorel som smútkom belasým, alebo Dobrý večer priatelia doslova zľudoveli. Šiesty album Pohybliví v nehybnom sa stal albumom roka na Radio_Head Awards, a dostal aj cenu Český Anděl.

Vstupné 15€ na mieste

 
 

Odporúčame

film

Teheránske tabu

Tri mladé ženy a jeden muž majú podobné túžby ako ich vrstevnici inde na svete. Žijú ale v Teheráne, kde platia úplne iné...Viac
2.7.2022 - 4.7.2022 / Kino Lumière
odporúčame!
divadlo

Horror Show

St 24.8.2022 / Red Cat Cabaret Club
odporúčame!
divadlo

NeferNefer & Burlesque Show

Božská NeferNefer uvádza svoju Burlesque show. Zvodné vystúpenia rozkošných slečien sprevádza noblesa, humor, kvalitná hudba a...Viac
1.7.2022 - 22.9.2022 / Red Cat Cabaret Club
odporúčame!
divadlo

Ladies & Gentlemen show

24.9.2022 - 3.11.2022 / Red Cat Cabaret Club
od vás odporúčame!