koncert
festival
prednáška / diskusia

KRAA! #7: Festival skutočne súčasnej hudby - zrušené

Každoročná seansa inšpiratívnej a nekonvenčnej slovenskej hudby s ironickým podtitulom, na ktorej už po siedmy raz zažijeme nepredvídateľnú jazdu krátkych (ale výstižných) koncertných setov.
Táto akcia sa konala v minulosti

Alapastel, Andrej Chudý, Banausoi, Barbora Tomášková, Charon ME & tut, Dead Janitor, Paris quadrifolia, Zintaer, Zajačiková

Popri festivale NEXT to býva v A4 druhá najdôležitejšia hudobná udalosť roka, zraz domácej scény, na ktorom sa dá zoznámiť s najrôznejšími tvárami tvorivého zvukového experimentu. Od ambientu a drónov cez modulárne syntetizátory, noise a sound art až po rytmické presahy do klubovej elektroniky: k doterajším vyše 60 hudobným projektom, ktoré sme sa zatiaľ na KRAA! uviedli, sa v túto noc pripoja ďalšie.

17.00 Panelová diskusia. V nadväznosti na vyhlasovanie cien Radio_Head Awards sme v spolupráci s RTVS / Rádiom Devín pripravili diskusiu o slovenskej experimentálnej hudbe. Viac na webe.

19.00 Koncerty

--------

vstupné: 6€ predpredaj na Goout.net / 7€ na mieste

Odporúčame

divadlo

Starí majstri

So 22.8.2020 / Štúdio L+S
odporúčame!
koncert

Hortus Artis

1.8.2020 - 20.9.2020 / Dom Albrechtovcov, Kapitulská 1
odporúčame!
koncert

Le Payaco

Koncert kultovej bratislavskej skupiny Le Payaco s pesničkami aj z nového albumu "Pohybliví v nehybnom". Skupina fanúšikov poteší...Viac
Št 24.9.2020 / Majestic music club
odporúčame!
koncert

Semblant

Pi 25.9.2020 / Randal Club
odporúčame!