koncert

Karol Mikloš & Emma Llure

Dvojkoncert Karola Mikloša, ktorý predstaví svoj nový album aj prierez najznámejšími skladbami z minulosti a Emmy Llure, mladej slovenskej speváčky a skladateľky.
odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti

Karol Mikloš je na slovenskej nezávislej scéne už od 90. rokov zárukou kvality. V Pink Whale predstaví svoj nový album This Side of Town, ktorým potvrdzuje, že je predovšetkým vynikajúcim pesničkárom s aktuálnymi textami a citom pre melódie a nadčasový zvuk. Zaznie aj prierez najznámejšími skladbami z minulosti. 

Emma Llure (Emma Čučková) je mladá slovenská speváčka a skladateľka. Vo svojej tvorbe sa k poslucháčom približuje prostredníctvom úprimných textov, s ktorými sa snaží osloviť predovšetkým mladšiu generáciu.

Svoje skúsenosti zachytáva v debutovom EP Perspective, ktoré vyšlo 21. októbra 2022. Opisuje príbeh sklamania, nových možností, impulzívnych rozhodnutí a ich následkov, uvedomenia a odvahy.
20-ročnej speváčke s tvorbou pomáhali Adam Kršiak a Adrián Rajnoha. Zo spolupráce vzišlo celkovo sedem piesní, ktoré môžu osloviť fanúšikov popovej aj alternatívnej hudby. Dostupné sú na všetkých streamovacích platformách.

Odporúčame

letný festival

FLAAM festival 2023

18.8.2023 - 19.8.2023 / Hidepark Nitra
odporúčame!
divadlo

Bratislava Burlesque Show

Št 6.4.2023 / Red Cat Cabaret Club
odporúčame!
kurz / workshop

Dielničky s Drevenô koliesko

1.4.2023 - 1.4.2023 / Tržnica Nivy - 2. poschodie, Mlynské Nivy 5A
KIDSTOWN odporúčame!
film

Slúžka

26.3.2023 - 29.3.2023 / Cinemax Bory Mall
odporúčame!