koncert

Jerguš Oravec 3JO feat. Matej Ruman & Denis Pagáč

Jedinečný “reunion" legendárnej bratislavskej zostavy, ktorá v minulosti odohrala množstvo koncertov aj na medzinárodnych fórach (Sziget 2013, Blues Alive 2013/2014) a reprezentovala Slovensko na medzinárodnom bluesovom festivale European Blues Challenge v Bruseli (Ancienne Belgique).
Táto akcia sa konala v minulosti

V sezóne 2014/2015 kapela účinkovala ako exkluzívna predkapela na turné Richarda Müllera. Jej členovia Matej Ruman (Billy Barman), Denis Pagáč (Orchester SRO, Orchester SND) a Jerguš Oravec (The Youniverse, Le Payaco) sú skúsení hudobníci dlho aktívne pôsobiaci na profesionálnej úrovni na Slovensku.

Vstupné: predpredaj 12€ // na mieste 16€

Odporúčame

party

Už je dobre: každý piatok v Kácečku s Beyuzom

Pi 26.6.2026 / Kácečko
odporúčame!
divadlo

Kontrabas

Hra, s ktorou Martin Huba na javisku Štúdia L+S strávil dvadsaťštyri rokov života. Po desaťročnej pauze sa vracia silnejší ako...Viac
Po 29.6.2026 / Štúdio L+S
odporúčame!
festival

Domus & Hortus Artis 2026

Letná časť festivalu komornej hudby v dome a záhrade Domu Albrechtovcov.Viac
28.6.2026 - 12.7.2026 / Dom Albrechtovcov, Kapitulská 1
odporúčame!
film

Romería

V čiastočne autobiografickom filme, ktorý vyvolal nadšené ohlasy v Cannes, prichádza osemnásťročná Marina do slnkom zaliatej...Viac
Ut 30.6.2026 / Kino Lúky
odporúčame!