koncert

Jarné jazzáky: Yussef Dayes - odložené na jún

Jarné jazzáky ponúkajú tri horúce jazzové mená na dvoch koncertoch: 6. apríla Yussef Dayes, 29. apríla Nubiyan Twist a Madison McFerrin. Klubové koncerty v sále Ateliér Babylon v Starom meste.
odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti

Bubeník a producent Yussef Dayes sa narodil priamo v jednom z hlavných miest súčasného jazzu, v južnom Londýne. Otec jamajského pôvodu bol jazzovým basákom, starší brat produkoval nahrávky v štýle jungle. Yussef sa učil u Billyho Cobhama, dobré meno na scéne si urobil už pred štyrmi rokmi albumom “Black Focus”, ešte ako člen krátkotrvajúceho projektu Yussef Kamaal.

Pred dvoma rokmi sa Yussef Dayes osamostatnil. Presávil sa hneď so svojim prvým singlom “Love Is The Message”, ktorý na niektorých koncertoch hrával spolu aj s hviezdou nového jazzu Alfa Mist, ktorý nás očaril na minuloročných Jarných jazzákoch. Yussef minulý rok bol špeciálnym hosťom na britskej šnúre s Kamasiho Washingtona.

Yussef Dayes je jedným z najzaujímavejších a najtalentovanejších mladých jazzových bubeníkov. Na Jarné jazzáky prichádza s novým singlom “Duality”.

Predkapela: Vec + Škrupo + live band

Pozrite si celý program Jarných jazzákov

Odporúčame

divadlo

Letné Shakespearovské slávnosti 2020

25.7.2020 - 12.8.2020 / Bratislavský hrad
odporúčame!
festival

Staromestské kultúrne leto 2020

Mestská časť Bratislava-Staré mesto pre vás počas letných prázdnin opäť organizuje hudobné, divadelné a iné voľnočasové aktivity...Viac
1.7.2020 - 30.8.2020 / Bratislava
odporúčame!
výstava

Taschka, Ormos, Rybár: Zánik WIP / Decay WIP

6.8.2020 - 30.8.2020 / Bohéma, námestie SNP
odporúčame!
koncert

Apocalyptica

So 19.6.2021 / Amfiteáter Rača
odporúčame!