koncert

J.A.R.

J.A.R. (Jednotka Akademického Rapu alebo tiež Jaromír a Radomír) – funguje ako príležitostné stretnutie raperov, jazzových hudobníkov a producentov. Zažite ich v neopakovateľnej atmosfére v Ateliéry Babylon.

odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti

J.A.R.

J.A.R. alebo Jednotka Akademického Rapu či Jaromír a Radomír vznikla symbolicky 17. novembra 1989. Jej základnú zostavu v tej dobe tvorili autor hudby Roman Holý a duo „akademických“ rapperov Oto Klempíř a Michael Viktořík. Dnešný J.A.R. nefunguje ako klasická skupina, ale ako príležitostné stretnutie raperov, jazzových hudobníkov a producentov. ,,Za tu dobu jsme vychlastali takovou větší přehradu a vyhulili malej prales," hovorí Oto Klempíř. ,,Myslím, že důvod, proč to vydrželo, je, že jsme spolu nespali," dodává Michael Viktořík.

Špičková skupina poháňaná vysokooktánovým palivom zloženým z rytmov, beglajtov a riffov, vybavená novým repertoárom z posledného albumu Eskalace dobra, nominovaná na prestížne ceny, vyskúšaná mnohými sálami a múdra prežitými rokmi. Taká je jedine - JAR! Band. Tak neváhajte a poďte v sebe prebudiť draka do Babylonu v neopakovatelnej atmosfére s J.A.R.

-------------

Vstupenky si zakúpite cez Citylife.sk

 

Odporúčame

prednáška / diskusia

1000 rokov histórie

9.6.2020 - 10.11.2020 / Múzeum dejín mesta - Stará radnica
odporúčame!
film

Jack stavia dom

Matt Dillon, Uma Thurman a Bruno Ganz vo filme Larsa von Triera. Pre sériového vraha Jacka je každé zabitie umeleckým dielom...Viac
St 27.5.2020 / Kino Lumière
odporúčame!
iná akcia

Urban Market 2020 Spring Edition

Najväčšia predajná prehliadka nezávislej módy, dizajnu a umeleckej tvorby na Slovensku spojená s množstvom sprievodného programu...Viac
29.5.2020 - 31.5.2020 / Fakulta architektúry STU
odporúčame!
prednáška / diskusia

Metódy vypočúvania a získavania informácií

Po 28.9.2020 / Artkino Za zrkadlom
odporúčame!