koncert

Jam session v Kafe Scherz

Jam-session, na ktorom si môžete zahrať so skupinou Gabriel Jonáš Trio v obsadení: Gabriel Jonáš, Juraj Kalász a Jakub Valiček.
Táto akcia sa konala v minulosti

Využite príležitosť, príďte si zahrať/zaspievať so špičkovou rytmikou do hudobného klubu Kafé Scherz.
Minulú nedeľu s nami jamovali speváčky Miroslava Kolštromová, Ľubomíra Bučeková, Alexandra Tinková, gitaristi Stanislav Počaji, Ladislav Zach a Tomáš Lukáč, altsaxofonista Július Illés.

Hudobníci amatéri, študenti hudobných škôl alebo profesionáli, bez ohľadu na vaše hudobné skúsenosti alebo vek, všetci ste vítaní.

Pomôžeme vám zbaviť sa trémy a urobiť prvý krok, vyskúšať si svoju vlastnú skladbu na verejnosti alebo sa zviditeľniť na bratislavskej hudobnej scéne. Začína sa o 20:00.

Gabriel Jonáš Trio

Odporúčame

výstava

Natália Trejbalová - Never Ground

Natália Trejbalová v podzemných priestoroch Pálffyho paláca predstavuje novú miestošpecifickú videoinštaláciu a sériu objektov "...Viac
13.3.2025 - 21.9.2025 / GMB - Pálffyho palác
odporúčame!
výstava

Kvet Nguyễn - Kým voda nezmyje breh

19.6.2025 - 23.11.2025 / GMB - Mirbachov palác
odporúčame!
iná akcia

Hovory v Pistori: Veroni Gyenge & Liberty Blake Simon

Ut 12.8.2025 / Staromestské centrum KaV - Pistoriho palác
odporúčame!
film

Pina

Ne 3.8.2025 / Kino Lumière
odporúčame!