koncert
film

Festival slobody: Vladimír Merta a film Osmičky

Ústav pamäti národa organizuje X. ročník Festivalu slobody, ktorý sa bude konať pre školy i širokú verejnosť od 3. do 17. novembra. MCK Malacky vás pozýva na nedeľu 13. novembra na program do Kaštieľa - na koncert Vladimíra Mertu a premietanie filmu Osmičky (Osmy).
Táto akcia sa konala v minulosti

17:00 koncert Vladimír Merta (vstupné 5€)

18:30 premietanie filmu Osmičky (vstup voľný)
                             
Rok 1980. Richard v opitosti a skôr omylom podpísal Chartu 77 a odvtedy sa mu problémy a smola lepia na päty. A dnešok je vrcholom všetkého! Popoludní ho čaká návšteva u zubára a trhanie osmičiek. Než k tomu ale príde, prežije celý rad oveľa väčších katastrof, proti ktorým je trhanie zubov skutočná zábava.

Uzávierka v práci, svadbychtivá kolegyňa, ktorá jednoducho nepochopila, že išlo len o flirt, šéfovo ultimátum kvôli odvolaniu podpisu Charty, doma prasknutá stúpačka skrývajúca starú zhrdzavenú pištoľ, nečakané otcovstvo pätnásťročného syna, ktoré má zobrať na seba a k tomu všetkému všadeprítomný tieň eštebáka, ktorý bol na neho nasadený. Jednoducho „deň blbec“, kvôli ktorému môže buď prísť úplne o všetko, alebo vďaka ktorému môže konečne nájsť sám seba!

Česko, 2014, 82 min., Réžia: Jiří Strach

Podujatie je súčasťou Festivalu slobody, pozrite si celý program festivalu

Odporúčame

koncert

Murman Tsuladze (FR/GE) + Ramzy Al Spinoza (ISR) + Beyuz

Pi 10.2.2023 / Nová Cvernovka
odporúčame!
film

Odpočítavanie – posledný film Ivana Palúcha

Kino Lumière / Kino Pezinok
odporúčame!
koncert

Son Lux (USA)

Inteligentný pop, experimentálna hudba a charizmatický hlas speváka skupiny Son Lux po piatich rokoch opäť v našom meste.Viac
Po 19.6.2023 / Majestic music club
odporúčame!
divadlo

Studio 34 - Party Show

Vychytená a uletená boogie woogie party show sa nesie v štýle 70´s. Originálny a plnokrvný živý jukebox spevákov a tanečníkov Red...Viac
23.2.2023 - 4.3.2023 / Red Cat Cabaret Club
odporúčame!