koncert

Cigánski diabli + krst

Cigánski Diabli vydali nové CD „Kone“, pokrstia ho na koncerte 8. augusta na Bratislavskom hrade!
Táto akcia sa konala v minulosti

Cigánski Diabli majú nové „KONE“! Tak sa volá nový album, ktorý nazvali podľa najsilnejšej skladby na novom CD. Album obsahuje 12 piesní, ktoré naživo predstavia 8. augusta na exkluzívnom koncerte na Bratislavskom hrade. Na nádvorí hradu si pre fanúšikov pripravili premiéru klipu a bombastickú svetelnú šou. Nebude chýbať ani prekvapenie v podobe špeciálnych huslí, na ktorých odpália Montiho čardáš!

Fantastickí muzikanti Cigánski Diabli majú doteraz na konte päť albumov. Na nový hudobný počin si fanúšikovia museli počkať dlhých šesť rokov. 

Nové CD obsahuje 12 piesní. Cigánski Diabli ho nazvali podľa titulnej skladby „Kone“, hudbu zložil Ernest Šarközi a text napísala Monika Kozelová.

Nové skladby odpália Cigánski Diabli na nádvorí Bratislavského hradu. CD im príde pokrstiť maestro Milan Lasica. Diabli zahrajú originálne virtuózne skladby, fúzie a jedinečné aranžmány, na každú skladbu si pripravili skvelú svetelnú šou. Dokonca si pripravili chuťovku v podobe špeciálnych huslí.

Cigánski Diabli zahrajú na hrade v klasickej zostave kapelník Ernest Šarközi, cimbal, Silvia Šarköziová, violončelo, Štefan Banyák, prvé husle, Jozef Farkaš, viola, Zoltán Grunza, klarinet, tarogáto a Róbert Fehér, kontrabas. Koncertom odštartujú turné po slovenských mestách, ktoré skvelých hudobníkov čaká v novembri a decembri. Orchester Cigánski Diabli – Gypsy Devils už od roku 1991 reprezentuje Slovensko po celom svete, vystupoval už na všetkých 5. kontinentoch a v 35 krajinách vrátane USA, Austrálie, Kanady, Japonska, Číny, Južnej Kórei, Mexika, Egyptu a takmer celej Európy.

Krstným otcom a hosťom večera bude legendárny Milan Lasica, s ktorým si Diabli aj zahrajú.

-----------

Vstup: 29€ - 99€

Odporúčame

koncert

De Staat

Holanďania De Staat na čele s charizmatickým frontmaton Torre Florianom sa vracajú na Slovensko v rámci turné k novému albumu...Viac
St 23.10.2019 / Nová Cvernovka
odporúčame!
prednáška / diskusia

Mesto ako politikum

St 20.11.2019 / A4 - priestor súčasnej kultúry
odporúčame!
iná akcia

Rusovský park a lužné lesy na jeseň

So 9.11.2019 / Rusovský park
odporúčame!
prednáška / diskusia

Prechádzky starým Prešporkom: Ondrejský cintorín

Ut 26.11.2019 / Múzeum mesta Bratislavy MMB
odporúčame!