koncert

Cigánski diabli + krst

Cigánski Diabli vydali nové CD „Kone“, pokrstia ho na koncerte 8. augusta na Bratislavskom hrade!
08.08.2019, Št

Cigánski Diabli majú nové „KONE“! Tak sa volá nový album, ktorý nazvali podľa najsilnejšej skladby na novom CD. Album obsahuje 12 piesní, ktoré naživo predstavia 8. augusta na exkluzívnom koncerte na Bratislavskom hrade. Na nádvorí hradu si pre fanúšikov pripravili premiéru klipu a bombastickú svetelnú šou. Nebude chýbať ani prekvapenie v podobe špeciálnych huslí, na ktorých odpália Montiho čardáš!

Fantastickí muzikanti Cigánski Diabli majú doteraz na konte päť albumov. Na nový hudobný počin si fanúšikovia museli počkať dlhých šesť rokov. 

Nové CD obsahuje 12 piesní. Cigánski Diabli ho nazvali podľa titulnej skladby „Kone“, hudbu zložil Ernest Šarközi a text napísala Monika Kozelová.

Nové skladby odpália Cigánski Diabli na nádvorí Bratislavského hradu. CD im príde pokrstiť maestro Milan Lasica. Diabli zahrajú originálne virtuózne skladby, fúzie a jedinečné aranžmány, na každú skladbu si pripravili skvelú svetelnú šou. Dokonca si pripravili chuťovku v podobe špeciálnych huslí.

Cigánski Diabli zahrajú na hrade v klasickej zostave kapelník Ernest Šarközi, cimbal, Silvia Šarköziová, violončelo, Štefan Banyák, prvé husle, Jozef Farkaš, viola, Zoltán Grunza, klarinet, tarogáto a Róbert Fehér, kontrabas. Koncertom odštartujú turné po slovenských mestách, ktoré skvelých hudobníkov čaká v novembri a decembri. Orchester Cigánski Diabli – Gypsy Devils už od roku 1991 reprezentuje Slovensko po celom svete, vystupoval už na všetkých 5. kontinentoch a v 35 krajinách vrátane USA, Austrálie, Kanady, Japonska, Číny, Južnej Kórei, Mexika, Egyptu a takmer celej Európy.

Krstným otcom a hosťom večera bude legendárny Milan Lasica, s ktorým si Diabli aj zahrajú.

-----------

Vstup: 29€ - 99€

Odporúčame

festival

Mesiac fotografie 2019

29.10.2019 - 2.11.2019 / Bratislava
odporúčame!
film

Únos

Dozvedieť sa pravdu, znamená navždy stratiť ilúzie. Slovenský triler v réžii Mariany Čengel Solčanskej nakrútený na motívy...Viac
Dom kultúry Dúbravka / Nádvorie historickej radnice, Modra / Kino Mier Modra
odporúčame!
iná akcia

Noc fotografov

Po 22.7.2019 / Dunaj˜
odporúčame!
party

Hudba na terase: Duhan & Bobsan

Št 18.7.2019 / Dunaj˜
odporúčame!